Arama sonuçları: *

1. KronosEP

2023'te hala HyperX Cloud 2 alınır mı?

Selamlar öncelikle. Başlıkta da gördüğünüz gibi sorum belli. Normalde Arctis Nova 3 alacaktım ancak fiyatının yükselmesi sebebiyle bütçemi aştı. Şu an da Cloud 2 2200 bandında bir fiyata sahip, kendisi eski bir kulaklık hala alınır mı diye sizlere sormak istedim. Ve son olarak Cloud 2 ve Nova 3...
  2. KronosEP

Max 2500 TL Kulaklık Önerisi

Kablolu kablosuz fark etmez teşekkürler
  3. KronosEP

2 Kulaklığın Arasında Ne Fark Var?

İkisi arasında ne gibi farklar var? Hangisi daha iyi? Fiyat farkına değer mi? https://www.incehesap.com/corsair-void-elite-surround-carbon-ca-9011205-eu-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-47147/...
  4. KronosEP

Öneri 600TL Kulaklık Önerisi

600TL civarında kulaklık önerisi. Deri ped olmazsa sevinirim.
  5. KronosEP

Arctis 1 vs James Donkey 712

Şimdi büyük ihtimalle başlık bir çoğunuza saçma gelicek bu ikisi karşılaştırılamaz bile diye. Şuanda kullandığım kulaklık James Donkey 712. Bime 350 TL'ye Arctis 1 geliyor bir çoğunuzun bildiği üzere. Şuanki kullanmış olduğum kulaktıktaki tek sıkıntım deri olduğu için ve yuvarlak pedlere sahip...
  6. KronosEP

Öneri Max 450 TL Kulaklık Önerisi

Başlıkta gördüğünüz üzere bütçem max 450 TL. Şu kadar daha ekle şunu al falan demezseniz sevinirim çünkü aşamam :/ Başta kulaklık rahat olursa çok çok çok iyi olur çünkü kulaklık değiştirme nedenim şuanki kullandığım kulaklığın kulağımı acıtması. Ses kalitesi yine üzmesin oyun oynayacağım :)...
  7. KronosEP

Kulaklık pedleri çatladı

Merhabalar. 1 yıldır James Donkey 712 kullanıyorum. Bugün fark ettim ki benim kulak pedlerim çatlamış. Buna herhangi bir şey yapabilir miyim?
  8. KronosEP

James Donkey 712 Mi? Rampage Drop Plus Mı?

Elimde şuan JD 712 var. Rampage drop plus da hoşuma gidiyor açıkçası. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
  9. KronosEP

300 TL Kulaklık Tavsiyesi

Arkadaşım yeni kulaklık alıcak. Max 300 TL bütçesi var. Güzel ve kaliteli kulaklık önerir misiniz?
Top Bottom