Arama sonuçları: *

1. Knutiii

bazı dosyaları indirememe sorunu

formattan sonra bilgisayarda bazı böyle normalde zararlı diye algılanan programlar indidirlmiyor tıklıyorum hiçbir şey olmuyor fakat spotify discord tarzı şeyler indiriliyor. Mesela lol oynayanların bileceği bir uygulama Mod Skin tıklıyorum indiremiyorum edge hariç hiçbir tarayıcıda inmiyor
  2. Knutiii

Windows 10 Geç Açılma Sorunu?

Windows 10 kullanıyorum ve bilgisayarı yeniden başlattığımda genelde açılması 3-4 dakikayı buluyor fakat normal şekilde kapatıp ertesi gün açtığımda hızlıca açılıyor, sadece aynı gün içinde yeniden başlatırsam veya kapat aç yaparsam geç açılıyor ne yapabilirim ?
  3. Knutiii

A320 S2H chipsetini bulamadım

format sonrası A320 S2H chipsetini bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
  4. Knutiii

windows 10 son sürümü nedir

ben windows 10 kullanıyorum sürümünü baktığımda sürümü 20H2 olarak gözüküyor bu en güncel sürümümü çünkü update de başka bir güncelleme çıkmıyor
  5. Knutiii

chipset drıverını kuracağım bilmiyorum ve nasıl kurulur

Bilgisayarımı sıfırladım ve chipset drıverını nasıl kurucagımı ve nereden kurucağımı bilmiyorum. Sıfırlamadan sonra ekran kartı drıverı hariç hiçbir drıver kurmadım hangilerini kurmalıyım windows ne kadarını kuruyor update ile bilgilendirirseniz sistem bilgilerim şu şekilde r3 1200 gt 1050...
  6. Knutiii

windows 10 sıfırlama

windows 10 sıfırlama yapıcam yapma nedeni ise bilgisayarda güvenlik duvarı açılmıyor bazen chrome açılmıyor silip yüklemek zorunda kalıyorum sıfırlama yaptıgımda dosyaları koru dersem regedit ayarlarım vs varsayılana dönermi ya da neler değişir neleri kaldırır
  7. Knutiii

Discord da oyun ekranı, ekran paylaşımında gözükmüyor

DC de ekran paylaşımına basıyorum sadece masaüstüm gözüküyor oyun ekranını paylaşamıyorum gözükmüyor
  8. Knutiii

format attırdım fakat son sürüm değil sıkıntı yaparmı

windows 10 2020 kullanıyodum fakat bir sorundan dolayı format attırdım bilgisayuarcı 2016 kurmuş sorun olurmu yada güncelleyebileceğim bir şey varmı
  9. Knutiii

PCI aygıtı bu nedir ya sürücülerini bulamadım ben

merhaba windows 7 den 8 e geçtim format attım fakat şimdide 3 tane PCI aygıtı ve üstünde ünlem var bunun driverlarını bulamadım ben yardımcı olursanız 1. 2. 3.
  10. Knutiii

BIOS da mouse ve kalvye çalışıyor fakat format ekranında çalışmıyor

Merhaba bilgisayarım 1 gün önce çalışıyordu fakat kapatım açtıgımda mouse ve klavye çalışmasına rağmen hareket etmiyor ışıkları yanıyor fakat hareket ettiremiyordum bende format atmaya karar verdim format ekranında mouse ve klavyenin ışıkları sönüyor ve çalışmıyor neden? anakart A320 S2H
  11. Knutiii

Usb den system volume information nasıl temizlenir

merhaba flash diskimde system volume information dosyası nasıl temizlenir lütfen ayrtdımcı olun cmd den yapın diyorlar videolarda yapıyorum fakat erişi engellendi dior yetki almammı gerekiyor nasıl alabilirm tam yetki lütfen yardımcı olun
  12. Knutiii

Windows 7 mouse imleçleri ile alakalı sorunum var

2 gün önce normaldi 2 gün sonra imleç değiştirmeye çalıştığımda uyarı verdi ama 1 tane uyarı değil tamam tuşuna basıyorum sürekli geliyor 10 tane felan uyarı geliyor ve imleç değişemiyorum çözümü nedir
Top Bottom