Arama sonuçları: *

1. kelomerosan

Pazarama'dan telefon alınır mı?

Arkadaşlar galaxy s21 fe telefonunu almak istiyordum fakat her yerde fiyatlar dakka başı değişiyor, en uygun fiyatlı pazaramadan buldum sizce güvenilir midir, alınır mı? Linki bu: https://www.pazarama.com/samsung-galaxy-s21-fe-5g-light-green-128-gb-p-8806092839250
  2. kelomerosan

Yardım HyperX Cloud 2'nin mikrofonu kayboldu, değiştirmem mümkün mü?

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce Amazon'dan indirimde Cloud 2 almıştım ama mikrofonunu kaybettim. Doların durumu malum, 10 dolar çok para. Amazon olduğundan belki bir şekilde ürünü değiştirebilirim, bilgisi olan var mı?
  3. kelomerosan

Arkadaşlar 20-30 TL'lik wifi adaptörü bulmak mümkün müdür?

Arkadaşlar bilgisayarımı 4 aylığına kaldıracağım ondan arkada mining yaptırmayı planlıyorum fakat problem şu, bilgisayarımda wifi adaptörü yok. 6-7 aydır telefonumu kullanıyordum ama 4 ay telefonum bilgisayara bağlı kalamayacağına göre ucuzundan bir adaptör almak istiyorum. Tek isteğim 2GB usb...
  4. kelomerosan

Grandado.com güvenilir mi bilen var mı?

Arkadaşlar son zamanlarda HD 400S almayı düşünüyordum ama parasal sıkıntılardan ertelemiştim fakat bu gerçekten güvenilir bir şeyse alsam fena olmaz. Düşününce nerdeyse bi alt modeli fiyatında çok güvenilir gelmedi ama olsun sormaktan zarar gelmez :D...
  5. kelomerosan

Gaming gecesinde 1TB HDD indirime girer mi?

En son klavyemi aldığımdan beri hiç bakmıyorum. 1TB HDD'ler indirime giriyor mu ya da 2TB HDD'ler 1TB fiyarına düşüyor mu? Ona göre bugün alıcam HDD yi.
  6. kelomerosan

İtopya Gece Fırsatları duruyor mu?

Ordan eğer indirime girerse bir internet alıcısı veya klavye bakmayı düşünüyorum ama sitesinde hep sayaç gibi bir şey olurdu ama göremedim. Bir bilgisi olan var mı?
  7. kelomerosan

Letgo'da bildirimleri alamıyorum

Arkadaşlar ben normalde sabah akşam bildirimlere bakıyorum ama son 2 haftadır falan hiç bildirim gelmiyor. Rx 570 Rx 580 için bildirimleri açmıştım ve hala açık gözüküyorlar ama hiç bildirim gelmiyor. Bunu nasıl çözebilirim bilen var mı?
Top Bottom