Arama sonuçları: *

1. Ertug Karakas

Yardım PC GTA 5 Online Para Nasıl Kazanırım Yardım

Selamlar arkadaşlar, GTA 5 Online'da ban yemeden nasıl para kazanabilirim. Glitch vb diyorlar ama riskli sanırım, gece kulübü açmak istiyorum maks 2 milyon falan kassam yeter.
  2. Ertug Karakas

Yardım Cyberpunk 2077 için sistemim yeterli mi ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Sistemim imzada yazıyor, Cyberpunk için yeterli mi ve ultra ayarda oynayabilir miyim ?
  3. Ertug Karakas

Yardım FIFA'da Tuş Ayarlarım Bozuldu Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar selamlar, iyi forumlar. FIFA'da birden a ve d yi ters algılamaya başladı şut D gösteriyor ama A vuruyor. Orda A gösteriyo ama D orta açıyor. Ne yaparsam yapayım değişmiyor doğru tuşlara atıyorum olmuyor. Ters olarak atıyorum bastığımda olsun diye yine olmuyor. YARDIM EDİN LÜTFEN...
  4. Ertug Karakas

Öneri 1. Geleneksel Steam Oyun Hediyeli Mizah Yarışması

Arkadaşlar selamlar, iyi forumlar. Steam yaz indirimlerinden oyun alacaktım ama onun yerine yarışma yapıp sizlerden 5 kişiye oyun dağıtmak istedim. Bütçem fazla yok kendi istediğim oyunları da alamıyorum, o açıdan hediye edeceğim oyunlardan fazla bir şey beklemeyin lütfen, maksat yardımlaşma...
  5. Ertug Karakas

Yardım FIFA Ultimate Team PC Oyuncu Sayısı Kaçtır ?

Arkadaşlar selamlar malum herkes konsolda oynuyor Fifayı ama PC de oyuncu sayısı kaçtır biliyor musunuz ? Arkadaşla almayı düşünüyoruz ama az oyuncu olur da sarmaz diye korkuyoruz ortalama rakamı bilen var mı googleda aradım ama bulamadım.
  6. Ertug Karakas

Yardım Origin Premier Nedir ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Arkadaşımın Origin Premier hesabını kullanmak istiyorum nedir bu origin premier 1 yıllık hesap almış fifa 21 çıktığı zaman indirip oynayabilir miyim. Sanırım fifa belli pcde aktif ediliyormuş böyle bir şey var mı ? 21i kendi pcmde aktif edebilir miyim ?
  7. Ertug Karakas

Yardım Yeni Sistem Aldım Demo Oyun Arıyorum

Arkadaşlar selamlar yeni sistem aldım demo oyunlar denemek istiyorum, sistemin gücünü görmek ve en yeni oyunları test edebilmek için. Hangi demo oyunları önerirsiniz ? Steamde son çıkan HITMAN'in demosunu buldum onu indiriyor şu an.
Top Bottom