Arama sonuçları: *

1. gvggg1

Telefon için operatör önerisi

Şuan turkcell (paket)kullanıyorum ve benim için pahalı olmaya başladı. Turkcellden hangi operatöre geçsem iyi olur? 8-10gb İnternet yeter ve 60tlyi aşmassa iyi olur
  2. gvggg1

internetimi nasıl hızlandırabilirim

10 download 0.5 upload alıyorum.nasıl hızlandırabilirim.paket bilgim sınırsız ve 16 mb download
  3. gvggg1

internet hızım yavaş (öneriniz)

altyapı sorgulamasında böyle bir görüntü aldım türk telekomdan 16mb dowload sınırsız paketi(80 TL)kullanıyorum. altyapım maksimim ne kadar hız alabilecğimi nasıl bulabilirim önerdiğiniz paket var mı
  4. gvggg1

nasıl altyapı isteyebilirim

internet sağlayıcıların altyapı sorgulamasında altyapı gözükmüyor ama şuan fiber internet kullabiliyorum. nasıl oluyor bu iş ayrıca nasıl altyapı isteyebilirim
  5. gvggg1

internetim için öneri lazım

internet bu şekilde 2 hafta önce bir güncelleme yaptılar modeme. dönüp bakayım dedim bakmaz olaydım. 80-90 TL'ye (limitsiz) türktelekom bu değerleri veriyor fiber altyapı aslında 16 download vermesi lazım ama 7 download 80-90tlye daha iyi seçenekler var mı bu sorunu nasıl çözebilirim
  6. gvggg1

İnternetim böyle durum analizi yaparmısınız?

80 TL fiber limitsiz böyle ara sıra ping çıkıyor . Sakaryada oturuyorum bide. Tavsiyeleriniz nelerdir(kampanyada olur)
Top Bottom