Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Niye Bu Kadar Takıntılıyım ?

bazılarınız dalga geçecektir belki ama çoğu şeyde takıntılıyım mesela dün yeni aldığım klavyeye abim sert bastı tuşlara vururmuş gibi ve artık o klavyeden soğudum iade edip yenisini alsam mı diyorum çok saçma ama nedense hep böyle oluyor yeni aldığım birşeye dokunulunca aldığım şeyden soğuyorum...
  2. ProfessionWolf

Teravihe Gidenler Var mı ?

Hayırlı Ramazanlar dostlar yoklama alıyoruz
  3. ProfessionWolf

İnternet Sitesi Oluşturmayı Bilen Var mı ?

dostlarım abim paramedik hemşire ve evde sağlık hizmeti vermek istiyor ek iş olarak site oluşturmayı bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi acaba özelden ?
  4. ProfessionWolf

Üniversite Rapor Nasıl Yazılır ?

Arkadaşlar Diş Protez okuyorum ve Üniversite Kültürü denen saçma bi ders var üniversitedeki online etkinliklere katılıp rapor haline getiricekmişiz rapor tam olarak nasıl yazılır bilmyorum yardımcı olur musunuz ?
  5. ProfessionWolf

Kronik Sorunlu Laptop İade İçin Ne Yapmalıyım ?

arkadaşlar biraz detaylı anlatacağım Msı Bravo 15 Rtx4050 laptop aldım hepsiburadan windows 11 kurdum sürücüleri kurmaya çalıştığımda cihaz yeniden başlatılırken giriş ekranında kaldı sürekli neyse sürücüyü bi şekilde halletim chipseti kurmadım 2 ay sonra format attığımda yine aynı sorun oldu bu...
  6. ProfessionWolf

Bilgisayarımı Satmalı mıyım ?

arkadaşlar kısaca özetleyeyim temmuz ayında laptop aldım imzamda yazıyor özellikleri ama fan sesinden başımı ağrıtıyor ve artık laptop kullanmak istemiyorum oyunları daha rahat oynamak için masaüstü istiyorum annem de satma pişman olursun diyor kararsızım alıcı buldum 23.5 k ya eğer olursa bugün...
  7. ProfessionWolf

Evde Vücudumu Nasıl Geliştirebilirim ?

dostlarım akşam okulu okuduğum için sabahları hep boş oluyorum ve çok stresli bi insanım herşeyi kafaya takıyorum kafamı resetleyen tek şey ise kendimi yorarak spor yapmak ama düzenli şekilde yapamıyorum evde düzenli spor yaparak nasıl vücudumu geliştirebilirim ?
  8. ProfessionWolf

Şeker Bağımlılığından Nasıl Kurtulurum ?

arkadaşlar önceden de çok yiyordum ama son 3 aydır çok arttı sadece çikolata yiyorum bu arada şeker cips yemiyorum ama çikolata olunca dayanamıyorum gofret olsun sütlü tatlı olsun krizim tutuyor öyle böyle değil nasıl kurtulurum bundan böyle giderse sonu çok kötü
  9. ProfessionWolf

Açık Öğretim Kayıtları ne zaman başlar ?

arkadaşlar bilgisi olan var mı en geç ne zaman açılır ?
  10. ProfessionWolf

Sıfır alan traş makinesi önerisi

arkadaşlar 18 yaşındayım sakallarım sert çıkıyor ve sakallı çok çirkin ve yaşlı duruyorum sinekkaydı alan tıraş makinesi önerebilir misiniz ?
  11. ProfessionWolf

Yarın Ehliyet Sınavım Var Neler Çıkabilir ?

arkadaşlar nedense içimde korku var yapamayacakmışım gibi geliyor levhalar ve trafik adabi geçiş hakkını filan yapabiliyorum ama motor ve ilk yardımda eksiğim var hangi sorulardan daha çok çıkar ?
  12. ProfessionWolf

Diş Protez Teknisyenliği Okunur mu ?

geçen seneden beri aklımda bu meslek var şuanda okuyan veya bilgisi olan arkadaşlar varsa düşüncelerinizi merak ediyorum bölümü seçtikten sonra pişman olmak istemiyorum
  13. ProfessionWolf

TYT matematik netlerimi nasıl arttırabilirim ?

arkadaşlar sadece tyt gireceğim diş protez okumak istiyorum ve şuan tyt türkçede 30 net civarı matematikte ise 7 8 net yapabiliyorum çünkü matematiğe çalışmadım adam akıllı saldım sınava kadar matematiğe ağırlık verirsem netlerde artış olur mu nasıl yapabilirim ?
  14. ProfessionWolf

Teknolojik ürünlerle ilgili eskime takıntısı

arkadaşlar biraz saçma gelebilir size ama gerçekten çok canımı sıkmaya başladı bu durum mayıs ayında aldığım laptopta 1tb ssd var ve %60 dolu okuma hızı ilk gün ki gibi fakat yazma hızı 14 mb düşmüş ve şuan sanki ssd yavaşlamış eskimiş gibi geliyor gözüme hatta pc den bile soğudum o kadar bunu...
  15. ProfessionWolf

Opera VS Google Chrome

güvenlik ve hız anlamında hangisi daha iyi kararsız kaldım 2 yıldır opera kullanıyordum fakat bazı sitelerde verileri satıyor gibi şeyler yazmışlar google chrome'un satmadığı ne malum ikisi de satıyor bence o yüzden hangisi daha güvenliyse ve hızlıysa ona geçeceğim
  16. ProfessionWolf

Airsoft tabanca önerir misiniz ?

malzeme kalitesi iyi olan ve blowback özelliği olan bir airsoft istiyorum 900tl bütçem var maksimum havalı tüfek de olabilir hobi için alacağım zaten öyle duracak evde silahlara biraz fazla merakım var en azından airsoft biraz tatmin eder beni
  17. ProfessionWolf

Hangi yüzüğü almalıyım ?

selamlar dostlarım kendime yeni yüzük alacağım şu 6 model arasından kararsız kaldım oylama yaparsanız sevinirim düşünceleriniz önemli
  18. ProfessionWolf

Laptobum el bagajı olarak uçaktan geçer mi ?

dostlarım 1 gün sonra yolculuk var bilgisayarımı taşıma çantasıyla yanıma alabilir miyim el bagajı olarak bildiğime göre 99 wattın üstünde olmaması gerekiyormuş şarj aletinin üzerindeki değere mi bakacağım laptobun kendi bataryasına mı
  19. ProfessionWolf

Fps Değerlerim Nasıl ?

arkadaşlar bugün bilgisayarıma ram yükseltme yaptım ve değerler şu şekilde Rainbow Six Seige 110fps Ultra ayarlar doku süzme 100% Cod Warzone yüksek ayarlar smaa 1X 85fps Valorant Ultra ayarlar 160fps (Cs Go da aynı değerler) Apex Legends Yüksek ayarlar 85 fps Subnautica Below Zero ultra 80...
  20. ProfessionWolf

Bilgisayar bakma yeri

Arkadaşlar yeni bir PC alacağım fakat bulunduğum yerde fazla açıkta bakabileceğim PC olan mağaza yok istanbul Levent’deyim Levent’e yakın bilgisayar modellerine yakından bakabileceğim yer söylermisiniz İstanbul da oturan kişiler için
Top Bottom