Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Forza Horizon 4 Satın Alındıktan Sonra Ultimate Sürümüne Yükseltilir mi?

oyunun normal sürümünü alsam sonradan ultimate yükseltme yapabiliyor muyum ?
  2. ProfessionWolf

🔥İndirim Fernbus mı Tourist bus simulator mü ?

otobüs oyunlarını çok severim piayasada çok az otobüs oyunu var zaten bulduğum en iyileri bunlar sizce hangisi optimizasyon grafik ve eğlence açısından bana tourist bus daha iyi gibi geldi ama emin değilim bir de hangi oyunda yüksek grafiklerde 60fps alabilirim sistemim şöyle i5 10200H...
  3. ProfessionWolf

🔥İndirim Steam Ark alınır mı ?

arkadaşlar oyun çok fazla yer kaplıyormuş ondan dolayı pek ısınamadım bi de eğlenir miyim tek oynasam yoksa rust mı alayım
  4. ProfessionWolf

🔥İndirim Forza Horizon mu Gta 5 mi ?

arkadaşlar 512gb ssd var gönül ister ki ikisi de olsun ama yerim yok ve birisini seçmem lazım klavye ile oynayacağım için gta5 aklıma yatıyor ama emin değilim yardımcı olur musunuz ?
  5. ProfessionWolf

Steamde hangi oyunları almalıyım ?

arkadaşlar oyun önerir misiniz şimdi bu indirimleri görünce heyecanlandım 40 lira yatırdım bakiyeme sonradan üstüne ekleyeceğim yanlış bişey alırım diye şuan duruyorum fh4 gta5 mb2 ark ve PUBG düşünüyorum PUBG ve ark hakkında kararsız kaldım alsam mı diye diğerlerini indirimde alamasam da illa...
  6. ProfessionWolf

Steam İndirimleri 8 temmuza kadar indirimli fiyatlarda değişiklik oluyor mu ?

arkadaşlar şuan 40 lira var bakiyemde hemen acele edip almak istemiyorum yanlış seçim yapmamak için biraz daha para koyarım belki 8 temmuza kadar indirimli fiyatlar değişir mi mesela fh4 46 lira 2 gün sonra 60 olur mu
Top Bottom