Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

15k Televizyon Önerisi

arkadaşlar televizyon konusunda pek bir bilgim yok maks 15k bütçede kaliteli bir televizyon önerir misiniz
  2. ProfessionWolf

Beko Havadar Alınır mı ?

arkadaşlar yazın odam çok sıcak oluyor tavanda vantilatör var ama çok az havayı dağıtıyor sadece havadar almak mantıklı olur mu klima alacak kadar bütçem yok zaten bir klima performansı vermyeceğini biliyorum ama en azından serin tutar mı odam büyük değil zaten...
  3. ProfessionWolf

Masaüstü Vantilatör Soğutucu Önerisi

arkadaşlar malum yaz geliyor ve odamda terliyorum yazları soğutması güçlü bir soğutucu veya vantilatör önerebilir misiniz ?
  4. ProfessionWolf

Masa için dekoratif ürün veya led ışık önerisi

arkadaşlar masam çok sade biraz güzelleşsin istiyorum masamın üstünde sadece pc var masanın arka tarafına led ışık düşünüyorum ama nasıl durur emin olamadım masanın üstüne koymalık maket veya rgb dekoratif bir ürün de olabilir illa led şerite gerek yok önerilerinizi bekliyorum boy 1.40 en 60cm
  5. ProfessionWolf

Hangi Süpürge daha iyidir ?

https://www.amazon.com.tr/Electrolux-Pc91-4Mgt-Torbas%C4%B1z-Elektrikli-S%C3%BCp%C3%BCrge/dp/B07RBN1NG4/ref=nav_signin?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510245484237&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=14992904597027809030&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-...
Top Bottom