Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Sistem Açılırken Monitör Uyku Moduna Geçiyor

imzamdaki sistemi açarken monitör kendini sürekli standby mode alıyor şuan zar zor açtım bunun bir ayarı var mıdır acaba neden uyku moduna geçiyor monitör (Kasada bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü televizyona hdmı ile bağladığımda sorunsuz açılıyor)
  2. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Pc için Kablo Düzenliyici Önerisi

masamdaki kabloları düzenleyebileceğim bi kablo düzenleyici arıyorum öneri yapabilir misiniz
  3. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Hangi Güç Modunu Kullanmalıyım ?

winowsun ayarlar kısmından en iyi performansı mı seçeyim yoksa güç planlarından birisini mi seçmem lazım ayrıca güç planı yüksek veya nihai performansta kullanmak ekran kartının ve diğer parçaların ömrünü kısaltır mı sıcaklıklar artar mı ?
  4. ProfessionWolf

Oyundaki Sıcaklık Değerleri İyi mi ?

Yaklaşık 1 saattir microsoft flight simülatör oynuyorum ve sıcaklıklar bu şekilde iyi mi sizce
  5. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Amd Radeon Software Gözükmüyor ?

amd software indirdim yeniden başlattım fakat uygulamayı hiçbir yerde göremiyorum
  6. ProfessionWolf

Sistem Açılıyor Ama Görüntü Gelmiyor

Sistemi kurdum çalışıyor denemek için hdmı ile televizyona bağladım monitör gelene kadar ama görüntü gelmedi bios tuşuna mı basmam lazım açılırken ?
  7. ProfessionWolf

Usb Kablosu Anakarta Takmasam Olur mu ?

kasanın usb bağlantısı için olan kablo sanki anakarttaki usb kablo portunu kıracakmış gibi hissediyorum kablo kalın olduğu için biraz kıvırdım ama yine de çok direnç uyguluyor gibi kasanın usblerini değil de anakartımın usb lerini kullansam olur mu ?
  8. ProfessionWolf

Kasanın Fanları Çalışmıyor

dostlarım xpg air valor kasa aldım ve kasanın fanları rgb kasada fan çoklayıcı olmadığı için ayrı olarak xpg nin fan çoklayıcısını aldım 4 kabloyu da taktım molexe bağladım ama fanlar dönmedi sebebi ne olabilir ?
  9. ProfessionWolf

Valorant ekranda Physx Cpu ibaresi

valoranta girdiğim zaman ekranda physc yazısı çıkıyor nasıl kapatırım bunu
Top Bottom