Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Windows Usb için ayırma boyutu kaç olmalı ?

Varsayılan mı seçmeliyim araştırdım bazıları 4096 seçin diyor hangisini yapmalıyım bir de fat32 mi yoksa NTFS mi seçmem lazım
  2. ProfessionWolf

Usb içindeki Windows Eskiyor mu ?

en son ocak ayında usb ye windows kurmuştum yeni sistemime windows kuracağım usb deki windows eski sürümde kalmış mıdır ? yeniden usb ye windows yazmam gerekir mi yeni sürüm olması için
  3. ProfessionWolf

İnternette Satılan Windows Keyleri Güvenilir mi ?

dostlarım internette satılan keyler ile microsoftun 1500 liraya sattığı keyler arasında ne fark vardır bana detaylıca açıklayabilir misiniz şuan windows 11 home kurdum key almak istiyorum ama emin değilim
  4. ProfessionWolf

Güvenilir Orijinal Windows 11 Home Key Önerisi

arkadaşlar orijinal 11 home key alabileceğim bir yer önerebilir misiniz maks 90 lira bütçem var
  5. ProfessionWolf

Windows 11 Home Key önerisi

dostlarım güvenilir ve orijinal olan bi yer önerir misiniz
  6. ProfessionWolf

Windows 11 Temiz Format Nasıl Atılır ?

arkadaşlar bilgisayarımın performansı düştü baya ve çoğu şeyi denedim olmadı içim rahat etsin diye format atacağım usb'ye kurdum fakat devamında ne yapmam gerekiyor ?
  7. ProfessionWolf

Msı Bravo Windows 11 kurma

arkadaşlar ilk defa böyle bişeyle karşılaştım bilmiyorum nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misiniz bios ekranı yerine bu ekran geldi
  8. ProfessionWolf

Windows 11 Home key nerden alabilirim ?

Güvenilir bir yerden önerebilir misiniz dostlar
  9. ProfessionWolf

Format atmam gerekir mi ? bu virüs nedir ?

arkadaşlar az önce bilgisayarı açtığımda sürekli windows defender tehdit buldu diye 4 kere bildirim geldi bilgisayarımda asla bilinmedik sitelere girmem torrentle işim bile olmaz bu virüs nedir acaba ? format atmam gerekir mi ? (DÜZENLEME) Dostlarım bu virüs değilmiş dünya çapında haberler var...
  10. ProfessionWolf

Windows 11 kurdum fakat wifi gözükmüyor

Dostlarım kurulumu yaptım fakat sadece ethernet gözüküyor wifi kısmı gözükmüyor bunu nasıl çözebilirim ? Ağ ayarlarını sıfırlamayı denedim
  11. ProfessionWolf

Windows 11 diskte kaç gb yer kaplıyor ?

internete baktığımda en az 64gb depolamanız olması gerekiyor diyor ama kaç gb yer kapladığı yazmıyor kullanan arkadaşlar söylerse sevinirim
  12. ProfessionWolf

Windows Etkinleştirme Hakkında

Dostlarım yeni aldığım laptop freedos geliyor ve orijinal windows 11 home kurmak istiyorum şimdi windows 10 usb ye atıp sonra şu linkteki key ile etkinleştirsem sonra da 11’e yükseltme yapsam (öyle ücretsiz oluyor çünkü) doğru olur mu ve windows 10 dan 11’e yükselttiğimiz zaman ekstra yer...
  13. ProfessionWolf

Yeni Aldığım Pc’ye hangi windowsu kurmalıyım ?

dostlarım Abdullah abim sayesinde dün lenovo 3060 lı laptopu alabildim sonunda şimdi bu laptopta en üst düzey performans için windows 10 mu 11 mi kurmalıyım ayrıca lisans nasıl kolay yoldan etkinleştirebilirim bildiğiniz win 11 ya da win 10 etkinleştirme keyi var mı alabileceğim fiyatı 50’yi...
  14. ProfessionWolf

Windows Güvenliği açılmıyor

windows güvenliğini ne zaman açmaya çalışsam ekran resmindeki gibi microsoft store' a atıyor bunu nasıl çözebilirim ?
  15. ProfessionWolf

Windows format atarken Disk biçimlendirmeyi doğru mu yaptım ?

Arkadaşlar bilgisayarıma Trojan virüsü bulaşmıştı ben de format atayım dedim disk biçimlendirme kısmında (bir tane 512gb m2 ssd var zaten bende )bir tane disk vardı ben Windows için ayrı 20gb yer ayırdım kendisi otomatik 19.4 yaptı bu yaptığım doğru mudur yoksa tek disk olarak ayrı yer ayırmadan...
  16. ProfessionWolf

Kinect For Windows Speech silersem bilgisayara zararı olur mu

ne işe yaradığını hiç bilmiyorum silersem zararı olur mu ?
  17. ProfessionWolf

Windows 10' a nasıl geri dönerim ?

Windows 11'e geçmiştim ama çok fazla performans eksiği var nasıl geri dönebilirim ayarlardan baktım geri dön seçeneği artık mevcut değil diyor
  18. ProfessionWolf

Windows 11 tpm 2.0 valorant sorunu

valorantın windows 11'de açılmadığını yeni öğrendim oyuna girebilmek için tpm 2.0 kapatmak gerekiyormuş kapatsam ne olur zararı olur mu ve tpm clear nedir açık mı yoksa kapalı mı kalmalı ?
  19. ProfessionWolf

Windows 11'e geçilir mi ?

oyunlarda performans düşüşü olur mu herhangi bir sıkıntı yaratır mı ne dersiniz ?
  20. ProfessionWolf

Windows 10 sıfırlama ile virüsler gider mi ?

dostlarım bugün bilgisayara 3. parti bi uygulama kurmuştum herhalde ondan virüs bulaştı 3 tane tehdit buldu windows defender. ps3 kolunu bilgisayara bağlamak için program indirmiştim asla crackle falan filanla işim olmaz windowsum orijinal windows defender trojan virüsü bulmuş 3 tane engellemiş...
Top Bottom