Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Lenovo Legion R25-İ Renk Ayarı Hakkında

bu monitörü kullanan çok kişi var ben de dahil monitörde nedense renkler garip geliyordu Srgb modunda kullanıyordum oyun içinde değiştirince farkettim ki özel renk modu çok daha güzel gözüküyor siz de deneyebilirsiniz
  2. ProfessionWolf

Lenovo Legion R25-İ Monitör Ayarı Hakkında

forumda bu monitörden alan çok kişi var ben de dahil kullananlar bilir yanıt hızı seviyeleri var ve çoğu kişi hangisi 0.5 ms bilmiyor bugün lenovoyu arayıp öğrendim ki aslında 0.5 ms olması için seviyenin kapalı olması gerekiyormuş seviyelerin yanıt hızını aşağıya ekledim ayrıca sorunuz varsa...
  3. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Lenovo Monitörden Ses Gelmiyor

lenovo R25İ monitör kullanıyorum ses çıkışında monitör gözükmüyor nasıl düzeltirim bunu
  4. ProfessionWolf

Yardım Lenovo Legion R-25İ Monitör Ayarı

yapmam gereken ayarlar nelerdir hdr oyun moduna aldım sadece bir de 1ms veya 0.5 ms nasıl yapacağım acaba yanıt hızı seviyesi kaç olmalı
  5. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Lenovo Legion 25-İ Alınır mı ?

dostlarım maks 5k bütçem var bu monitörü almayı düşünüyorum 5k bütçede ekranı daha iyi bir monitör var mı ? LENOVO LEGION R25I-30 24.5" FHD 0,5MS 165Hz (180Hz O.C.) 2XHDMI+1XDP/AUDIO OUT/FREESYNC PREMIUM/VESA /SIYAH/IPS MONITÖR 67B7GACBTK...
  6. ProfessionWolf

Monitör ışık süzmesi

Arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim ben bir ay önce acer nitro 5 an515-43 Amd işlemcili ve ekran kartlı modeli aldım benim ilk bilgisayarım oldu fakat ekranın kenarlarında ışık süzmeleri var başta normal gelmişti ama şimdi çok fazla gibi sıkıntı mı var bu modeli almakla yanlış mı yaptım...
Top Bottom