Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Öneri 30x90 Mousepad Önerisi

desensiz ve siyah bir mousepad arıyorum eni 30 olmalı mutlaka boyu çok önemli değil 70cm bile olur maks bütçe 300
  2. ProfessionWolf

Yardım Amazon MousePad Siparişimi İptal Ediyor ?

belki de 2 haftadır almak için çırpınıyorum ama olmuyor amazon sürekli siparişimi iptal ediyor bir hanenin temel ihtiyacını geçtiği için siparişimi iptal ediyormuş müşteri hizmetlerini de aradım bi çözümü yok sadece şu mousepadi almak istiyordum fiyatı uygun diye başka hesaptan almayı da denedim...
  3. ProfessionWolf

Öneri KlasseGear MousePad Alınır mı ?

Amazonda indirimde sizce alınır mı kullandığım mouse glorıous model o wireless rahat kayar mı üzerinde eskiden steelseries qck large kullanıyordum ama şuan masama olmuyor ve çirkin duruyor https://amzn.eu/d/aCJ6AwZ
  4. ProfessionWolf

Öneri 30x90 Mousepad Önerisi

aradığım boyutta var mıdır bilmiyorum kaliteli bir şey önerirseniz sevinirim
  5. ProfessionWolf

Yardım Mouse Garantiye Göndermeli miyim ?

dostlarım 2022 temmuzda glorıus model o wıreless almıştım şuan mousetan memnunum fakat acayip seviyede pil seviyesi düştü şarjı 1 günü bile çıkarmıyor artık garantiye gönderebilir miyim acaba değişim yaparlar mı ?
  6. ProfessionWolf

Yardım Hangi Mouse’u tercih etmeliyim ?

Evet dostlarım yine ben hala karar veremedim sizce hangisini almalıyım ve neden fikir verirseniz sevinirim ? El uzunluğum 18 cm en ise 9 cm https://www.itopya.com/steelseries-prime-rgb-kablosuz-gaming-mouse_u13644...
  7. ProfessionWolf

Yardım Hangi Mouse'u Almalıyım ? (SON KARAR)

dostlarım anketi cevaplayıp neden seçtiğini söylerseniz sevinirim ben forumuma güveniyorum bana en iyi mouse'u seçer 😊 (gerçekten kaliteli bir öneriniz varsa önerin) deathhader v2 proyu kaldırdım pahalı diye...
  8. ProfessionWolf

Öneri Msı GM41 alınır mı ?

Dostlarım bu mouse’un fiyatı iyi midir alınır mı sizce ? dostlar indirime girmiş ne dersiniz en fazla bütçem 950 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B094QNDLRD/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
  9. ProfessionWolf

Yardım Glorious Model O Wireless alınır mı ?

Mouse’u genel olarak beğendim fakat tek sorun var kullanılan switchler, 20mn ömürlü omron switcler kullanılmış bana baya az geldi hani bi 50mn beklerdim şahsen. Bu değer az mı alınır mı sizce ? (Biliyorum dostlar bu aralar çok fazla mouse konusu açtım fakat bir türlü karar veremiyorum)...
  10. ProfessionWolf

Yardım Deathader V2 Kullanan Arkadaşlar Bakabilir Mi ?

arkadaşlar mouse' unuzda gıcırdama yan parçalarının oynaması gibi bir sorun var mı ? cevaplarsanız çok memnun olurum.
  11. ProfessionWolf

Steelseries Aerox 3 Wireless Alınır mı ?

Arkadaşlar bu mouse’u almayı düşünüyorum fiyatına değer mi 7 aydır deathhader v2 kullanıyordum fakat malzeme kalitesi sorunlu olduğu için değiştirmek istiyorum evet sensör gerçekten kaliteli ama malzeme kalitesiz olunca soğuyor insan maksimum 1000 lira bütçe ile bundan daha iyi mouse var mıdır...
  12. ProfessionWolf

Öneri Hangi Mousepad’i iade etmeliyim

Dostlarım mousepadi seçme konusunda sizlerden yardım aldım ve qck edge tercih ettim large boyu amazonda 167 TL medium boyu 229 TL ben ikisini de aldım beğenmediğimi iade ederim dedim sorun şurda ki ikisini de beğendim karar veremiyorum ikisi de rahat ama işte large çok yer kaplıyor gibime geldi...
  13. ProfessionWolf

Öneri Bu mousepadlerden hangisi alınır ?

arkadaşlar bugün artık seçimimi yapıp alacağım fikirlerinizi merak ediyorum oylarsanız sevinirim bu mousepadlerden hangisi alınmalı ? bunlardan kesinlikle daha iyi diyebileceğiniz medium mousepad varsa önerebilirsiniz...
  14. ProfessionWolf

Kablosuz Mouse'lar Hakkında

arkadaşlar laptop kullanıcısıyım ve genellikle fps oyunları oynuyorum bundan 7 ay önce deathhader v2 almıştım fakat kablo karmaşası biraz canımı sıkıyor ve mouse malzemesinde sorun var (benimkinde) aşırı gıcırdıyor ben de bir konu açayım dedim kablosuz mouse performansları artık kablolular ile...
  15. ProfessionWolf

Deathhader V2'den daha iyi sensöre sahip mouse var mı ?

deathhader v2'yi 7 aydır kullanıyorum fakat merak ettim deathhader v2'den daha iyi sensöre sahip bir mouse var mı ? açıkçası mouse değiştirmeyi düşünüyorum bir tek bende mi bu sorun var bilmiyorum ama mouse çok gıcırdıyor tuttuğum zaman her tarafı oynuyor ve gıcırdıyor sizde de bu sorun var mı ?
  16. ProfessionWolf

Öneri Deathhader V2 için Mousepad Önerisi

şuanki kullandığım mousepad qck small deathhader v2 için küçük geliyor açıkçası aklımda 4 farklı model var bunlardan hangisi en iyisidir ? ve qck serisinde dikişli kenar kalın ve standart var hangisi en iyisidir ? genellikle fps oyunları oynuyorum özellikle cod warzone...
  17. ProfessionWolf

Öneri Deathhader V2 İçin Mousepad Önerisi

daha önce konu açmıştım ama cevap veren olmadı deathader v2 kullanıyorum ve genellikle fps oyunları oynuyorum yüksek senste kullanıyorum çok büyük olmazsa sevinirim laptop kullanıyorum çünkü şuan kullandığım qck small modeli onun boyutunda olursa yeterli
  18. ProfessionWolf

Öneri Razer Gigantus V2 Mousepad nasıldır ?

şuan steelseries qck small ve deathhader v2 mouse kullanıyorum ürün steelseriesden iyi mi ve bu fiyata alınır mı genellikle fps oyunları oynuyorum warzone rainbow valorant ve yüksek senste oynuyorum https://www.itopya.com/razer-gigantus-v2-medium-gaming-mouse-pad_u13372
  19. ProfessionWolf

Yardım Deathhader V2 için teflon ayak alacağım fakat orijinal mi ?

yedek olarak teflon ayak alacağım fakat orijinal mi bilmiyorum ve kendim çıkartıp yenisini takarsam ürün garantiden çıkar mı şuan teflon malzeme biraz çizilmiş hep mousepadde kullandım aslında mousepad de dandirik bişey değil steelseries qck small kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim...
  20. ProfessionWolf

Öneri Kaliteli fps mouse pad önerisi

şuan elimde steelseries qck small var ama çok eskidi mouse olarak deathhader v2 var ve fps oyunları oynarım önerilerinizi bekliyorum dostlarım
Top Bottom