Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Yardım 2 Laptop arasında kararsızım

arkadaşlar 2 model de 37k fiyatında lenovo Loq sipariş vermiştim ama aklım acerin bu modelinde kaldı bunun da sebebi acerin ekranı 165hz ve srgb%100 olması sizce bunun için acer almaya değer mi ben lenovo kalitesinden şaşmak istemem ama acerin panelinin iyi olması kafamı karıştırıyor...
  2. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Bu Laptopun Ekranı Kötü mü ?

arkadaşlar dün sipariş verdim lenovo sitesinden ekran özelliklerine baktım ekranı kötü mü diğer laptopların da ekranlarına baktım ama %100 srgb olan model yok gibi acaba iade etsem mi diye düşünüyorum https://ty.gl/14qrot4min
  3. ProfessionWolf

Öneri Hangi Laptop Daha iyi ?

arkadaşlar daha önce anket yapmıştım ama yine aklımda kalan 2 model var fotoğrafını eklediğim model Msı Katana 17 mağazada indirimde şuanda lenovo ekran kartı 115 watt iken msı katananın 105 watt sizce hangisi mantıklı ? https://ty.gl/7rsq28twq3
  4. ProfessionWolf

Öneri Bu 3 Laptoptan Hangisi Daha iyi ?

arkadaşlar sizce bu fiyat bandında hangisi daha iyi Rtx4060 laptoplarda oylarsanız sevinirim ve neden oyladığınızı da söyleyin hangisinin soğutması kalitesi daha iyi olur vb. MSI BRAVO 15 C7VFK-252XTR AMD Ryzen 7 7735HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar...
  5. ProfessionWolf

Öneri Bilgisayarımı iyi fiyata mı satıyorum ?

arkadaşlar imzamdaki laptopu Msı Bravo 15 23.5 k ya satıyorum sizce iyi mi 25k ya koymuştum herkes 20 bin olur mu diyip duruyordu en yüksek bu fiyat geldi kasalı almak için satıyorum
  6. ProfessionWolf

Yardım Laptopumda Darboğaz Var mı Nasıl Anlarım ?

arkadaşlar darboğaz sorunu olup olmadığını nasıl anlarım msı afterburner kullanıyorum oyun içi ama olup olmadığını bilmiyorum
  7. ProfessionWolf

Laptopumu Satamıyorum

merhaba dostlarım imzamdaki laptopumu bir türlü satamıyorum ilana koyalı 2 ay oldu kimsenin sorduğu yok 25 bin liraya koydum ilana nasıl hızlıca satabilirim ? (Msı Bravo 15 modeli)
  8. ProfessionWolf

Yardım İmzamdaki Laptopu Kaça Satabilirim ?

temmuzda aldım arkadaşlar şuanda hızlıca kaça satabilirim en fazla ?
  9. ProfessionWolf

Çözüldü✓ MSI Bravo 15 C7VE-062XTR Ryzen 5 7535HS RTX4050 Alınır mı ?

MSI Bravo 15 C7VE-062XTR AMD Ryzen 5 7535HS 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar https://www.hepsiburada.com/msi-bravo-15-c7ve-062xtr-amd-ryzen-5-7535hs-8gb-512gb-ssd-rtx4050-freedos-156-fhd-144hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00004BL6DD?url_src=ios-product-detail...
  10. ProfessionWolf

Yardım Bu Laptopun Ekran kartı kaç watt ?

MSI Bravo 15 C7VE-062XTR AMD Ryzen 5 7535HS 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar https://www.hepsiburada.com/msi-bravo-15-c7ve-062xtr-amd-ryzen-5-7535hs-8gb-512gb-ssd-rtx4050-freedos-156-fhd-144hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00004BL6DD?url_src=ios-product-detail...
  11. ProfessionWolf

Öneri Rtx4050 laptop önerisi

Dostlarım geçen hafta aldığım asus tuf rtx4050 laptop arızalı çıktığı için iade etmek zorunda kaldım maalesef şuan yeniden arayışa girdim asus modelini çok beğenmiştim ama zam gelmiş önerilerinizi bekliyorum
  12. ProfessionWolf

Öneri Yakın Zamanda Laptop Kampanyası Olur mu ?

Dostlar maks 30k bütçeyle laptop alacağım sadece oyun için kullanacağım ileride bi laptop kampanyası olur mu beklemeli miyim yoksa bulduğum en iyi modeli almalı mıyım ? Önerileriniz varsa önerebilirsiniz
  13. ProfessionWolf

Öneri Bu Msı laptop alınır mı ?

Dostlarım sabah asus Tuf rtx4060 laptop modeli 29k ya geliyordu fakat kaçırdım bunu almayı düşünüyorum sizce beklemeli miyim bunu direk almalı mıyım ? https://ty.gl/ckeov7eezm
  14. ProfessionWolf

Öneri Bu Laptop Alınır mı ?

Dostlar bu kadar parayı monster markasına vermek mantıklı olur mu ? bu özelliklerde başka öneriniz varsa önerir misiniz çok fiyat araştırması yaptım ama bulamadım 1tb ssd ve 16gb ramli modellerden arıyorum Monster Abra A5 V20.2.4 Intel Core I5 13500H 16 GB Ram 1 Tb SSD 6 GB Rtx 4050 Freedos...
  15. ProfessionWolf

Öneri Rtx 4050 Laptop Önerisi

Dostlarım 26k bütçem var 1tb ssd ve parça kalitesi iyi olan bir laptop arıyorum ayrıca ekran kartı watt değeri yüksek modeller önerirseniz sevinirim
  16. ProfessionWolf

Yardım Hangi Laptop Daha İyidir ?

Dostlarım aşağıdaki 3 laptoptan hangisi daha iyidir lenovonun rami az biliyorum aldıktan sonra hemen rami de alırım dert değil başka bu fiyat bandında önerebileceğiniz varsa önerebilirsiniz (lütfen monster önermeyin) https://ty.gl/3y8vozu9gm...
  17. ProfessionWolf

Yardım Rtx 3050/3060 Laptop Önerisi

Dostlarım şuanda 13k bütçem var ve bütçeyi aşabilirim biraz yakın zamanda indirim olur mu beklemeli miyim gaming gecesini yoksa bulduğumu almalı mıyım çok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim linkteki ürün nasıldır ...
  18. ProfessionWolf

Yardım Laptopu bu fiyata satmalı mıyım ?

daha önceden de konu açmıştım letgoda 9500 veriyor bir kişi sizce iyi mi yoksa düşük fiyata mı satıyorum çünkü bazı ilanlarda çok eski monster laptopları bile 9k ya satan gördüm bu laptopu sattıktan sonra üstüne 3200 lira ekleyip rtx sistem veya laptop almayı düşünüyorum indirim yakalayıp sizce...
  19. ProfessionWolf

Elimdeki Laptop Ne Kadar Eder ?

dostlarım piyasayı fazla bilmiyorum 2. elde i5 8. nesil gtx1050 li laptopları bile 9k ya satan gördüm elimdeki laptopu satıp rtx3050 3060 laptop veya sistem almaya kalksam ne kadar para harcarım ve şuan bunu yapmak mantıklı olur mu bu laptopu alalı daha yeni 1 yıl oldu kılcal çiziği dahi yok her...
  20. ProfessionWolf

Yeni Bir laptop için ne kadar masraf etmem gerekir ?

dostlarım geçen sene mart ayı almıştım laptopu şuan memnunum ama yeni nesil oyunlar için yetersiz gelmeye başladı bana şuan satmasam bile nisanda kesin satacağım 1650ti laptoptan 3060 3050 laptopa veya sisteme geçmek için ne kadar masraf ederim ve elimdeki laptobu kaça satabilirim ? Sistemim...
Top Bottom