Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Yardım Laptop Ani Fps Düşüklüğü

dostlarım herhangi bir oyuna giriyorum 5dk geçiyor ve sonra aniden fanlar en yüksekte dönmeye başlıyor Fps 30 a düşüyor ve laptopu yeniden başlatmadığım sürece bu sorun devam ediyor önceden böyle yapmıyordu ne yapabilirim ekran kartı bir anda dahili ekran kartına geçiyor desem mux switch açık...
  2. ProfessionWolf

Yardım Diskimde Yer Sorunu Var

dostlarım bilgisayarda şuan 3 tane oyun var ve hepsini topladım en fazla 130gb yer kaplıyor 512gb ssd var ve şuan 196gb boş bu nasıl olabiliyor hadi tüm sürücülerin kapladığı yer 30gb olsun yine anormal bi durum var
  3. ProfessionWolf

ServisPoint Rezilliği

dostlarım ağustosta aldığım Msı Bravo cihazında sürekli chipset driverı sorunu yüzünden cihaz açılmıyordu servise verdim yaptılar yine açılmadı tekrar servise verdim yaptılar yine açılmadı iade istedim en sonunda teknik servisteki arkadaş bu ürünün kronik sorunlu olduğunu fakat iade makbuzu...
  4. ProfessionWolf

Yardım Msı Bravo Laptop Kronik Sorun

arkadaşlar biraz detaylı anlatacağım Msı Bravo 15 Rtx4050 laptop aldım hepsiburadan windows 11 kurdum sürücüleri kurmaya çalıştığımda cihaz yeniden başlatılırken giriş ekranında kaldı sürekli neyse sürücüyü bi şekilde halletim chipseti kurmadım 2 ay sonra format attığımda yine aynı sorun oldu bu...
  5. ProfessionWolf

Yardım Laptop Sürücülerini Nasıl Kuracağım ?

arkadaşlar laptopa format attım ve şimdi ne yapacağımı bilmiyorum msı bravo 15 modeli msı sitesinden yüklemeye çalışınca çok karmaşık oluyor direk amd ve nvdia uygulamasını yükleyip ordan yapsam olur mu ?
  6. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Laptop Açılış Ekranında Kalıyor

dostlarım bilgisayara format atmıştım fakat güncelleme yaptıktan sonra bilgisayar açılış ekranında kalıyor her format attıktan sonra böyle oluyor 3 kere format attım resmen daha da atmak istemiyorum başka çözümü var mıdır bunun
  7. ProfessionWolf

Yardım Msı laptop açılış ekranında kalıyor

arkadaşlar msı bravo 15 cihaz açılış ekranında kalıyor güncelleme yapıp yeniden başlattım fakat açılış ekranında kalıyor
  8. ProfessionWolf

Yardım Asus Tuf A15 Windows kuramıyorum

Arkadaşlar nedense windowsu kuramıyorum yanlış yaptığım bişey mi var yardımcı olur musunuz usb yi takıp exit yapıyorum ama tekrar bios ekranına giriyor usb'yi görmüyor
  9. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Laptopu sallayınca içinden ses geliyor

dostlarım merhaba mayıs ayında almıştım laptopu ve geldiği ilk gün elimde masaya koymaya götürürken bi takırtı sesi duydum fan sesi falan değil kapalıyken de açıkken de gelen bi ses azıcık sallayınca içinden takırtı sesi geliyordu sonra o ses kesildi bugün yine aynısı oldu ve artık hep geliyor...
  10. ProfessionWolf

Yardım hangi driverı indirmeliyim

arkadaşlar driver sorun çıkardı silmek zorunda kaldım yeniden kuracağım 'şimdi indirin' kısmından mı yapmam lazım ?
  11. ProfessionWolf

Yardım Gaming Laptop sürekli şarjda kalması zararlı mıdır ?

gaming laptoplarda bildiğiniz üzere oyun oynamak için sürekli şarja bağlı kalması gerekiyor aslında artık şarj aleti şarj için değil de psu gibi sadece güç iletimi için işe yarıyor görüyor bu konuda sıkıntı yok zaten ama laptop şarjı %100 iken kapattıktan sonra şarjda bırakmak ve sürekli şarjda...
  12. ProfessionWolf

Yardım Laptopta Yüksek Performans Modu Zararlı mı ?

dostlarım uzun vadede bir zararı olur mu bilgisayarı yorar mı ömrünü kısaltır mı zaten hep şarjda ve oyun için kullanıyorum laptopu bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim öğrenmek istiyorum
  13. ProfessionWolf

Aygıt Yöneticisinde Bilinmeyen aygıt gözüküyor

bilgisayarın sürücüleri kurulu fakat bu nedir anlayamadım eksik sürücü mü var acaba gereksiz yere sürücü indirmek istemiyorum vantage yazılımı herşeyi kurdu zaten Lenovo ideapad Gaming 3-15ACH6 Laptop - Type 82K2
  14. ProfessionWolf

Yardım Monster Notebook bakıma gönderme

geçen sene mart ayında aldığım monster laptop var bakıma hiç yollamadım ve oyun performansı baya düştü çok ısınmaya başladı laptop termal macununu benim istediğim macunu pc ile göndersem değişirler mi ve hangi macun laptopa uygun olur Abra A5 v16.6 modeli kullanıyorum yoksa onların sürdüğü macun...
  15. ProfessionWolf

bilgisayarımdan tam performans nasıl alırım ?

arkadaşlar gaming laptop kullanıyorum alalı 1 ay olmadı tam performansını nasıl alabilirim windows 10 pro kullanıyorum öneriniz neler ? i5 10200H Gtx 1650ti 8gb 3200mhz ram 512gb ssd
  16. ProfessionWolf

Whısper Mode performansa etki eder mi

arkadaşlar bu geforce experince da whısper mode denen bişey var daha sessiz çalışmasını sağlıyormuş bilgisayarın bu özelliği açarsam performansa bi etkisi olur mu fps düşüşü veya performans düşüşü olur mu konuyu iyi bilen biri yazarsa sevinirim
  17. ProfessionWolf

Pc Sağlığına Zarar gelir mi

arkadaşlar warzone da uzun uğraşlar sonucu grafik ayarını yaptım genelde oyunları yüksek ayarlarda oynuyorum bilgisayarım monster daha alalı 4 gün oluyor eğer oyunları yüksekte oynarsam bilgisayara bi zararı olur mu fan hızını maksimum yapıp oynuyorum fazla ısınma olmuyor pc sağlığını etkiler mi...
  18. ProfessionWolf

Laptop Touchpad sorunu

Arkadaşlar yeni pc aldım lenovo thinkbook ve windows kurdum freedostu bilgisayarı şuan açtım ama touchpad hiçbir şekilde çalışmıyor hiç hasar filan da almadı dışardan üstünde tız bile yok acaba biostan ayarı filan mı var yanlışıkla mı kapattım yoksa bozuk mu bilmiyorum yardım eder misiniz ?
Top Bottom