Arama sonuçları: *

1. O

pc tavsiye edermisiniz 6000tl

alabileceğim en iyi pc nedir sadece kasa laptop ta olabilir bu arada
  2. O

1800 TL em var sadece ram anakart ve işlemci alacağım intel mi toplamalıyım amd mi

ekran kartsız olacak 350w psu m var ve eski hdd kullanacağım eski pc yi satıncada yenileyecepim psy ve ssd alacağım sizce nasıl yapayım 10100 h410mg 8 gb ram düşünüyordum
  3. O

bu psu bu sisteme uyar mı

merhaba ben bir sistem toplayacaktım ekran kartsız fakat 1800 TL m var ve eski pc mi hala satamadım bende dedimki eski psu ve harddiskimi kullanayım eski pc mi satınca onları yenileyeyim sizce nasıl fikir sorun yaşarmıyım alcağım işlemci 10100 alacağım ram dd4 8 gb başka öneriniz varsa önerin...
  4. O

2500 TL ye apu sistem önerisi

2500 TL ye apu sistem önerir misiniz?
  5. O

bu bilgisayarı kaça satmam lazım sizce

bir sistemim var onu satıp yeni sistem alacapım sizce kaç TL ye satayım link bu https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-bilgisayar-pc-8gb-ram-1-gb-ekran-karti-sorunsuz-898943221/detay
  6. O

i3 10100 iGPU Sistem Alınır mı?

bu sisteme rakip veya önerisi olan var mı para biriktirip ekran kartı alacağım 1612561054 @Abdullah Hacıgül sence abi nasıl yapayım
  7. O

Çözüldü✓ i3 10100 valorant açarmı ekran kartsız

ekran kartı olmadan pc toplayacağım ekran kartınu para biriktirip alacağım şuanlık bütçe 2500 TL 1612558498 bu sistemi düşünüyorum nasıl
  8. O

sıfır pc toplamak amd intel farketmez

sıfır pc toplayacağım ama ekran kartsız ekran kartını sonradan alacağım intel amd farketmez fp olsun 2500 TL bütçe
  9. O

yardım gigabyte ga-g41mt-es2l anakartıma uyumlu işlemci ve ekram kartı

anakartıma uyumlyu anakart ve ekran kartı önerir misiniz? fiyat performans olursa çok iyi olur 1609318098 işlemci ve ekran kartı yanlış yazmışım
Top Bottom