Arama sonuçları: *

1. 2023'e Kadar Yokum

Yardım Superonline İnternetim Sürekli Kesiliyor

İnternetim sürekli kesiliyor. 2 3 dakikaya bir kesiliyor. Sizce ne yapmalıyım?
  2. 2023'e Kadar Yokum

Yardım Arkadaşım için internet önerisi.

Şuan kablonet kullanıyor. Hiç memnun değil çok pingi var ve 10mbps alıyor. Türknet altyapı sorgulattık max 75mbps alıyor. Sizce neye geçmeli ? Öneri verir misiniz ?
  3. 2023'e Kadar Yokum

ADSL ve VDSL açıklayabilir misiniz ?

Neler olduğunu öğrenmek istiyorum. Açıklayabilir misiniz ?
  4. 2023'e Kadar Yokum

internet hızım çok düşük

superonline 35mbps internet kullanıyorum. googledan ryzen master indireceğim yarım saatte 10mb indirdi. indirmesine 20 gün 10 gün falan var diyor. sorun nedir ? nasıl düzeltirim? lütfen yardım edin 1606990979 up up lütfen yardım edin lütfen 1606991033 wifi adaptör tp link
  5. 2023'e Kadar Yokum

Yardım İnternet hızı fazla gelmesi

Normalde internetim 35mbps ama speedtest sitesinde böyle gösteriyor. Bu normal mi ?
  6. 2023'e Kadar Yokum

İnternet hızının değişmesi

Arkadaşlar benim internetim normalde 35mbps ama speestest ten baktığımda bazen 25 civarı bazen de normalden fazla 40 45 mbps falanoi oluyor. Bunun nedeni nedir ?
  7. 2023'e Kadar Yokum

Vodafone Red yaş sınırı

Vodafone red yaş sınırı var mı ?
  8. 2023'e Kadar Yokum

Hangi interneti almalıyım ?

Arkadaşlar Adana'da bol apartmanın olduğu bir yerde oturuyorum altyapısı gayet iyi. Sizce hangi interneti almaşıyım? Şuan superonline 35 mbps kullanıyorum ama oyunlarda ping sorunu oluyor bazen. Sizce hangi interneti tercih etmeliyim ?
Top Bottom