Arama sonuçları: *

1. 2023'e Kadar Yokum

Gate io güvenilir mi?

Normalde kripto trading Binance'den yapıyordum. Kishu coin almak için Gate io kayıt olmak gerekiyormus. Sizce güvenilir mi? 1634550992 @Borsa Kaplanı
  2. 2023'e Kadar Yokum

Chia Coin Güvenilir mi?

Chia güvenilir mi? Parasını henüz çeken oldu mu? https://www.n11.com/urun/seagate-barracuda-st8000dm004-35-8-tb-sata-3-hdd-746427?magaza=pcdukkani Bu hdd ile ne kadar kazanırım aylık?
  3. 2023'e Kadar Yokum

Huobi Nasıl Para Yatırılır?

Huobi uygulamasında spot cüzdanıma nasıl para aktarabilirim? Dolar şeklinde aktarmak istiyorum. 1613068375 Bilen yok mu?
  4. 2023'e Kadar Yokum

Öneri Kripto Borsası Önerisi

Kripto Al-Sat yapmak isteyenler Binance ve Huobi uygulamalarını kullanabilirler. İkisi de dünyanın en büyük Kripto Borsalarından. Bu konu kripto borsasına yeni başlayacak olanlar için bir öneridir.
  5. 2023'e Kadar Yokum

Elon Musk Piyasaları Altüst Ediyor

Elon Musk 18.08'de Dogecoin ile ilgili bir tweet attı. Ve bunun ardından aynı anda, 18.08 de Dogecoin'in yükselişine bakın :D Millet pusuda bekliyor sanki :D Ben de almıştım yükselince direkt sattım.
  6. 2023'e Kadar Yokum

Dolar ile mi TL ile mi işlem yapmalıyım?

Kripto paralarla alım satım yapmaya yeni başladım sayılır. Öğrenmek için 200 lira yatırmıştım. TL ile al sat yaparak 243 lira yaptım. Sizce TL ile devam mı edeyim yoksa Dolar ile mi? Doların ne gibi avantajları var? Hangisinde daha iyi kazanılır?
  7. 2023'e Kadar Yokum

Bear Sezonu Ne Zaman Biter ?

Kripto para borsasında Bear Sezonu ne zaman biter sizce ?
Top Bottom