Arama sonuçları: *

1. 2023'e Kadar Yokum

Minecraft Server Önerisi

Premium gerektirmeyen server önerir misiniz? Türk server olursa daha iyi olur.
  2. 2023'e Kadar Yokum

Şuan Csgo'da maç girebiliyor musunuz?

Ağa bağlanamıyor. Sizde de öyle mi sadece bende mi öyle?
  3. 2023'e Kadar Yokum

Csgo Kırık Diş Broşu

Operasyonu satın almadan oynayabilir miyim? Ve satın almadan oynarsam broşu kazanabilir miyim?
  4. 2023'e Kadar Yokum

Csgo Fps Sorunu (Da Sistem 3)

Ayarları en yükseğe alıncs fps yükseliyor. Düşürünce de fps düşüyor :D Bu sorunu nasıl çözerim? Tek bende mi var?
  5. 2023'e Kadar Yokum

Csgo 4:3 nasıl 1920x1080 oynanır ?

4:3 yapınca maksimum çözünürlük 1280x1024 oluyor. Bu yüzden uzağı pek net göremiyorum. Peki 4:3 iken nasıl yüksek çözünürlükte oynarım ? Bir yolu var mı ?
  6. 2023'e Kadar Yokum

G-loot Güvenilir Mi ?

Gerçekten para veriyor mu ? Geçen gün Valorantta bir maç girdim adam para kazanıyorum g loot tan dedi. 30 vurmuştu. Bazı görevleri varmış para veriyormuş. Sizce güvenilir mi ?
  7. 2023'e Kadar Yokum

Öneri Pummel Party Hakkında

Arkadaşlarla oynanabilecek çok güzel bir oyun. Ben oynuyorum her akşam çok eğleniyoruz. Siz de arkadaşlarla oynanacak oyun arıyorsanız bu oyuna bakabilirsiniz. İlerleyen günlerde incelemesini de yapabilirim. İyi günler 🤗🤗
  8. 2023'e Kadar Yokum

Steam 5 TL oyun önerisi.

Max 5 TL. 5 6 kişiyle oynanabilecek oyun önerisi verir misiniz. Şuanlık 13. Cuma düşünüyoruz.
  9. 2023'e Kadar Yokum

Farming Simulator 19 mu Crysis Remastered mi ?

Hangisini almalıyım ? Ve Farming Simulator 20 ne zaman çıkacak ?
  10. 2023'e Kadar Yokum

Cities Skylines masaüstünde resmi gözükmüyor

Masaüstündeki resim gözükmüyor. Beyaz bir şey var. Dosyaları da doğruladım düzelmedi
  11. 2023'e Kadar Yokum

Assasins Creed Odyssey 20 liraya alabilirsiniz.

Epic gameste bugünün ücretsiz oyununu alarak 60 TL kupon kazanıyorsunuz. Ve şuan odyssey 80 lira. oyunu 20 liraya getirebilirsiniz.
  12. 2023'e Kadar Yokum

60 TL kuponla ne almalıyım ?

oyun max 80 TL olsun.
  13. 2023'e Kadar Yokum

Epic Games Ücretsiz Oyun Etkinliği Başladı !!!

Bildiğiniz üzere Epic Games 15 gün boyunca ücretsiz oyunlar dağıtacaktı...
  14. 2023'e Kadar Yokum

Gta 5 Online yeni güncellemeyi nasıl buldunuz ?

Oyuna yeni, çok iyi bir heist geldi. Yeni bir disko. Yeni uçaklar, arabalar, tekneler geldi. Yeni silah geldi. Ve benim en beğendiğim şey denizaltı gelmesiydi. Bence çok güzel bir güncelleme. Rockstar yapıyor işini. Hayranım bu şirkete. Peki sizin düşünceleriniz neler ?
  15. 2023'e Kadar Yokum

Call of Duty Warzone hakkında düşünceleriniz...

Bence vuruş hissiyatı en iyi olan oyunlardan birisi. Oyundaki şehir atmosferi falan çok güzel. Öldükten sonra 1 kere daha şans verilmesi olayına hayran kaldım. Ve uçaktan atlamadan önceki animasyon çok hoşuma gidiyor. Öyle bir oyunun ücretsiz olması çok iyi bir şey. Tek kötü yanı bence çok yer...
  16. 2023'e Kadar Yokum

Cod Warzone maç bulamıyor.

Bulması çok uzun sürüyor ne yapmalıyım ?
  17. 2023'e Kadar Yokum

Red Dead Online Chat Var Mı ?

Var mı ? Bulamadım da.
  18. 2023'e Kadar Yokum

Red Dead online Hakkında acil yardımmm

Steamdan aldım. Shift tab yapınca geri çıkamıyorum. ne yapmam lazım
  19. 2023'e Kadar Yokum

Red Dead Online fps kısıtlaması kaldırma

Oynarken ortalama 60 fps civarında geziyor. imzadaki sistemle. sizce normal mi yoksa fps kısıtlaması var mı ? var ise nasıl kaldırırım ?
  20. 2023'e Kadar Yokum

Red Dead Online servera girmiyor ?

Play dedim servera girmiyor. 20 dakikadır bekliyorum. İlk girişim olduğu için mi?
Top Bottom