Arama sonuçları: *

1. B

İşlemci soğutucu alacağım bir kaç sorum var

https://www.qp.com.tr/scythe-fuma-2-intel-ve-amd-uyumlu-islemci-sogutucu Bu soğutucusu alacağım fakat aklımda birkaç soru var cevaplayabilirseniz sevinirim: 1- Kasama sığar mı?(Gamebooster GB-L06B) 2- Termal macun olarak ürünün yanında geliyor mu macun yoksa kendim mi almalıyım ve yeterli olur...
  2. B

600 TL soğutucu önerisi

Halihazırda ryzen 5 2600x kullanıyorum ve render alıyorum render alırken işlemcim fazla ısınıyor yaz aylarında render alırken sorun çıkartmayacak ve ileride ryzen 5000 işlemci serisinden işlemci aldığımda soru çıkarmayacak hava ya da sıvı soğutma arıyorum yardımcı olur musunuz? Kullandığım kasa...
  3. B

Ryzen 5 2600x için soğutucu

Başlıkta belirttiğim gibi Ryzen 5 2600x işlemcim için soğutucu arıyorum. Render alıyorum ve yaz aylarında aldığım renderların sayısı artıyor bu sebeple yaz aylarında da işlemcimin ıısnmasını engelleyecek bir soğutucu arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem yaklaşık 300 350 TL
  4. B

Ryzen 5 2600X için 600-700 ₺ bandında soğutucu önerisi istiyorum

r5 2600x ve 1660 super var işlemcim fazla ısınıyor 90 derecelere dayanıyor 600 700 bandında sıvı ya da hava soğutma önerir misiniz?
  5. B

İşlemci Soğutucu Lazım Yardımcı Olur Musunuz?

Merhaba Ryzen 5 2600X işlemcim var fakat çok fazla ısınıyor ısı değerleri şöyle; Call Of Duty Warzone: 1 saatte 85 e kadar çıkıyor Render: 1080p Render alırken 55 dereceden 87 dereceye Çıkması 30 saniye sürüyor Soğutucu Arıyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  6. B

Cooler Master Gemin II

Ryzen 3 3300x işlemci almayı düşünüyorum stock fan kullanıp kullanmama arasında kaldım sizce stock fan yeteri miktarda soğutma sağlar mı? Eğer stock fan yeteri düzeyde soğutma sağlamaz derseniz diye Cooler Master Gemin II işlemci fanını düşündüm sizce iyi bir soğutma sağlar mı yoksa 200 TL...
Top Bottom