Arama sonuçları: *

1. Blancon

Geforce Now bölgenizde mevcut değil hatası.

bugüne kadar full amerika serverlarında kullanırım LÜTFEN "GEFORCE NOW TÜRKİYEDE VAR" DEMEYİN amerikada süre beklemediğim için amerikayı kullanıyordum kaç aydır böyle bir şey çıkmıyordu bugün çıktı. Çözüm bulabilen varsa yazsın.
  2. Blancon

Wonfe adlı şirkete özür dilerim..

eskiden bir türk geforce now dolandırıcı adlı konuya olayla alakasız bir fotoğraf atmışım o yüzden özür diliyorum..
  3. Blancon

Yerli Geforce Now dolandırıcı olmadığını kanıtladı!

Geçenlerde Daha çıkmamış Yerli Geforce Now'un dolandırıcı olduğunu söylediler. Bugün kanıtlandı, Bu Yerli Geforce Now projesinin sahibi. Az Önce birkaç kişiye denemesi için şans tanıdı. ben dahil 2,3 kişiye gösterdi. Şuan gördüklerim, Masaüstü kullanımlı bir sistem **Yani : Masaüstünü...
  4. Blancon

Geforce Now Beta kodu bulunur mu?

hacı ihtiyacı olmayan kişiler aldı, satan gördüm, ben okadaryanıp tutuşuyorum satmak için alıyolar. Bilen varsa yazsın
  5. Blancon

Geforce Now bekleme sırası YALAN MI?

Evet arkadaşlar, Bu sorunun cevabını muhtemelen kimse merak etmiyor. Ben araştırdım ve garip bir sonuç ile karşılaştım. Gelin birlikte bakalım. 4 Arkadaş hepimiz GeforceNow'u aynı sunucularda çalıştırdık, Fortniteyi çalıştırdık. Hepimiz aşşağı yukarı aynı dakikada sıraya girdik. [saat 23 00...
  6. Blancon

Geforce Now dertleşmesi.

Selamun Aleyküm, Sizin düşünceleriniz neler? TÜRKİYE sunucularına gelme hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce Game+ projesi başarılı olacakmı? ve deneyimleriniz neler!
  7. Blancon

Geforce Now ChroomeBook gecikme yaşayanlar için çözüm!

öncelikle siteye girin ayarları şöyle yapın : [sıra beklememek isterseniz böyle] : [sıra beklemek isterseniz böyle :]
  8. Blancon

[Rehber] Geforce Now Nedir?

1.Bulut oyunculuk nedir? Bulut oyunculuk kendi bilgisayarınızdan kötü veya iyi farketmeksizin bir bilgisayardan güzel bir bilgisayara bağlanıp oyun oynamak demektir. Mesela bilgisayarın Pentimum ve cyberpunk 2077 oynamak istiyorsun işte bu tam sana göre! 2.Geforce Now nedir? Bir bulut oyun...
  9. Blancon

Öneri Geforce now tarayıcıda kullanmak! [Geforce now 32 bit kullanma]

öncelikle https://chrome.google.com/webstore/detail/user-agent-switcher-for-c/djflhoibgkdhkhhcedjiklpkjnoahfmg bunu eklenti olarak kurunuz yüklendikten sonra bu alana tıklayınız ordan eklentinin yanındaki 3 noktaya tıklayıp seçenekler deyin bu alanı görünce new user agent name kısmına...
  10. Blancon

Yardım Geforce now kurulmama sorunu

64 bitmiş galiba ama kuramadım telefondan denedim oldu açtım oynadım ama pcye bağlanamıyorum
  11. Blancon

Yardım Geforce now steam bağlan çıkmıyor

arkadaşlar benim PC geforce nowdaki oyunları açmıyor telefondan açtım uzun süredir oynuyorum nvidiada bugün nedense telefonda giriyorum ama steamdan bağlanamıyorum biraz ayarlara bakttım ve bunu gördüm normalde bağlan yazması gerek buda telefon
Top Bottom