Arama sonuçları: *

1. Jackk_Sparrow

Kısayolların Sol Altında Siyah Kutular Oluştu

Valorant indirmiştim. Vanguard kuruldu, restart attım sonra kısayolların simgesi aşağıdaki gibi oldu. Bu sorunu bir tek technopattaki bir konuda gördüm ama konunun sahibi windows ultimate tweaker kullandım sorun çözüldü diyip gitmiş. O uygulamayı nasıl kullanıcağımı bilmiyorum. Başka bir bilgisi...
  2. Jackk_Sparrow

Minidump Dosyalarıma Bakabilir misiniz?

https://drive.google.com/file/d/1LnqrGnA_tqQSN8pXyEHAkd5fVKgXrI4h/view?usp=sharing Bilgisayar kötü durumda :D Bir daha Gta5 i doğrulamayacağım ya da açmayacağım. Büyük ihtimalle sorunlu, silicem zaten. Ssd'de de sıkıntı olabilir bugünüm pc ile uğraşmakla geçti.
  3. Jackk_Sparrow

D diskindeki bu dosyalar nedir?

Alttaki dosyalar, 2007 diyor tarih olarak. Bunları ne yapmam lazım kalsın mı?
  4. Jackk_Sparrow

Görev Çubuğu Gizli Simgeleri Göster Sorunu

Arkadaşlar , fotoğrafta gördüğünüz gibi o kısımdaki simgeler aygır gibi oldu sebebi nedir? Düzeltmek istiyorum çok sinirimi bozdu.
  5. Jackk_Sparrow

Segurazo Antivirüs Nasıl Kaldırılır??

SAntivirüs Protection Lite. Bi şekilde inmiş bilgisayarıma. Program ekle kaldırdan hallediyorum ama program yalancı. Kaldırmıyor. Görev yöneticisinden hiç bir uzantısı sonlandıramıyorum. Dosyasını kaldıracak olursam da "Bu klasörde değişiklik yapabilmek için Administrators size izin vermelidir"...
Top Bottom