Arama sonuçları: *

1. Jackk_Sparrow

Corsair Harpoon Rgb Pro Sağ tık basmama sorunu

Sağ tık baya kafasına göre basmıyor. Başlarda fena değildi sorun geçmişti ama şimdi kanser ediyor. Nasıl servise yollarım? 1 yıl bile olmadı kullanalı ama 1 yıla yakın oldu. Hiç tavsiye etmiyorum zaten bu kadar dandik bir ürün görmedim, tıklama anahtarları yatak yayı gibi hızlı basamıyorsunuz...
  2. Jackk_Sparrow

Corsair Harpoon ile Redragon Storm Takas

Corsair Harpoon Rgb Proya sahibim. 5,6 aydır kullanıyorum sanırım. Hiç de memnun değilim. Sağ tıkı çift tıklayabiliyor tıklamayabiliyor. Mousedan kaynaklı değil de anahtarından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Hayatımda bu kadar yumuşak tıklayan mouse görmedim. Çok kötü. Hızlı hızlı tıklanıcak en...
  3. Jackk_Sparrow

Corsair İcue Yazılım Sorunu

Corsair Harpoon RGB pro ya sahibim. Pc yeniden başlatma gibi her şey de yazılım bugda kalıyor. Demek istediğim Farenin renkleri değişmiyor efektler uygulanmıyor. Yazılımı kapatıp baştan açıyorum. Mouse dan kaynaklı bir hata mı yoksa corsairin daha pahalı ürünlerinde de böyle hatalar oluyor mu...
  4. Jackk_Sparrow

Corsair Harpoon RGB PRO 169tl! Alınır mı?

Beyler sizce alınır mı? Alıp g203 ümü satabilirim. Çok kullanılmış 2 yıllık benim mouse arkadaşım vermişti. Corsair fanı olarak bu mouse güzel gibi sizce pişman olur muyum? Corsairin logosu yeter diye düşünmüştüm :D
Top Bottom