Arama sonuçları: *

1. Fsburak

En iiyi steam yatirim araci

100 TL steam cuzdan kodu nerede daha iyi yatirim yapilabilir hangi operasyon kasasi daha iyi bir fikirdir sizce 1619899373 1 yil sonra icin bahsediyorum
  2. Fsburak

steam 100 TL mi nerde daha çok yatırım yapabilirim

sizce hangi kasayı alarak 1 sene sonra daha fazla bir kar yapabilirim
  3. Fsburak

cs operasyonu yıldız kullanmak

operasyonu alıcam ama size bir wsourm var copy paste yapıcam şimdi " ben cs de operasyonların 75 tane görevini yaptım ve 92 tane yıldızım var ben yıldızlarımı kullanmak için görevlerin tamamını mı kullanmak zorundamıyım?" yani bu kadar yıldızı operasyonu satın aldıktan sonrak ullanabilir miyim?
  4. Fsburak

steam topluluk pazarı usd

steam topluluk pazarı usd ne yapmalıyım
  5. Fsburak

cs go 1280x960 oynamak istiyorum

cs go 1280x960 oynamak istiyorum ama nasıl özel çözünürlük oluşturabilirim bilmiyorum ekran kartım amd yardımcı olursanız sevinirim
  6. Fsburak

Sizler Hangi Oyunları Oyunuyorsunuz?

sizler hangi oyunları oynuyorsunuz şu aralar şahsen ben cs go oynuyorum?????????????
  7. Fsburak

mm den sıkıldım arasıra faceit girerim dedim

cs go da faceit de verify security diyor ve telefon numaramı istiyor ama ben herhangi bir ücret öder miyim? onu merak ediyorum???
  8. Fsburak

16 mb den 35 geçince kaç ms azalır

16mbps internetim var 15 ini veriyor ve cs go da 80-90 bazen de 100 ms alıyorum 35 geçince 35 e çok yakın veriyormuş çoğu kişi öyle söylüyor forumlarda vs cs go da kaç ms alırım o internetle?
  9. Fsburak

mm server picker sorunu

cs go mm server picker kullanacağım ve bu sayede pingimin aşırı olduğu serverlarda oynamıycam ama loading diyor ve 10 dk dir böyle tilt oldum nasıl yapacilirim önerirseniz sevinirim?
  10. Fsburak

cs go da rusya serverını blocklama

cs go da rusya servferını banlamöak istiyorum yani saedce almanya serverına gircem ve bu şekilde cs go ya son bir şans vereceğim eğer oluyorsa ben bu rusya serverını nasıl blocklayıp sadece avrupa serverlarına bağlanabilirim?
  11. Fsburak

cs go sensini valo sensine dönüştürme

cs go da herkes gibi toxic ve hilelerden dolayı bıraktım ve valo oynuyorum sens valo ile cs de aynı değilmiş benim cs de sensin 0.7 valoda cs nin 0.7 sens kaçtır? not:gereklimi bilmiyorum ama cs go edpi 840
  12. Fsburak

cs go ya yeni başladım takım arıyorum

cs go oynuyorum yeni bir hesapla cs oynuyorum 2 haftadır ort non prime ım 4 win var genel olarak 30 40 25 vs vuruyorum yaşım 14 eğre non prime da beraber takılmak isteyen varsa beraber oynamak içi dc adını ve odunu yazsın beraber oynayalım not:cuma-cumartesi-pazar oynuyabilirim sınavdean dolayı
  13. Fsburak

Cs go da 104 skor rank düşürür mü

cs go da rekabetçide 41 vurdum 8 edo ve 104 skor var ama rank kasıyorum maç sonucu lose sizce bu benim rankıma pozitif mi negatif mi etki etmiştir
  14. Fsburak

2.4 gb kaç sa de iner

2.3 gb 1.9mb/s ile kaç dk de iner
  15. Fsburak

Epic games de indirmeyi durdurmak

epic games de gta 5 indiriyorum 37gb indi ve oyun 104 gb gece açık bırakmak istemedim pc yi ben şimdi bunu durdurup pc yi kapatırsam yarın açtığımda indirmeye kaldığı yerden devam eder mi
  16. Fsburak

Epic games den gta 5 indiriyorum kac sa de inebilir

104 gb gta 5 in ortalama 1.2 mb 1.3 mb hizda indiriorum 3.5 gb si indi harici olarak usb ile tasinilabilir hdd ye indiriorum1. Sorum oyun lac saate iner 2. Si eger pc yi kapatirsam indirme iptal mi olur yoksa pc yi acinca devam eder mi 3. Su eger uyku moduna alirsam indirme iptal mi olur yoksa...
Top Bottom