Arama sonuçları: *

1. Eminertekin

Sıfır msi b550m p mi yoksa 2.el asus tuf b450m plus gaming anakart mı?

Merhaba 1680₺ye 2.el asus tuf b450m gamin plus anakart mı yoksa 1980₺ye sıfır msi b550m p mi çok kararsız kaldım şimdi sipariş vericeğim bütçe en fazla 2000₺
  2. Eminertekin

Yardım Anakartım Hangi Rami destekliyor?

Arkadaşlar merhaba anakartıma ram alacağım istiyorum bu yüzden ram bakıyordum ancak anakartın ram desteği kısmında bu ramler gözükmüyor hatta ram support kısmında hiç bir 16gb ram gözükmüyor ama anakart 16gb ram destekliyor ne yapmam lazım illa anakart ram desteğinde olna ramleri mi almalıyım...
  3. Eminertekin

Yardım kondansatör değişmiş anakart alınır mı?

Arkadaşlar merhabalar, anakart almayı planlıyordum ve yarı fiyatına güzel bir anakart buldum ancak 24pinlik güç girişinin oradaki kondanstörlerden biri bilgisayarcı tarafından değişmiş sizce alınır mı?
  4. Eminertekin

Gigabyte z97x gaming 5 anakart + i5 4690k 1300tl nasıl sizce?

Arkadaşlar merhaba: kardeşimin sistemini yükseltme kararı aldım ve bu 2liyi alıcağım sizce fiyat nasıl işlemcinin kutusu hatta üzerindeki stok işlemci fanının termal macunu dahi duruyor anakartın kutusu mevcut değilmiş ancak aynası vs mevcut fiyat sizce nasıl alınır mı? (iyi bir soğutucu aldım...
  5. Eminertekin

Yardım VccPll pini kırık anakart alınır mı?

anakart alacağım ama bu pini eksik sizce bir sorun olur mu sahibi sorun vs yapmıyor dedi ama emin olamadım ? anakart 1151pin
  6. Eminertekin

Yardım Bozuk Ram Slotunun Ne Sıkıntısı Olduğunu Nasıl Öğrenirim?

Bundan tam 1hafta once bilgisayarı açarken açılmadı bende 2 3 videoya bakarak birer birer ramlerimi cikaripdenedim ve1 ram i cikarinca sistem acildi ilk basta ram bozuk sandımama bugün öğrendigim kadariyla bir ram slotu bozuk calismiyor bunun tam sıkıntısını nasil anlarım
  7. Eminertekin

Yardım bu 3lü set sizce fiyatı nasıl

öncelikle hepinizie iyi forumlar dilerim dün anakart işlemci ve ram aldım sizce fiyatı nasıl ? işlemci : i5 2400 anakart : asus h61-m plus2 ram : hyperx 4x2 8gb 1600mhz ram = bu 3lü toplam 750tl tuttu sizce nasıldır?
  8. Eminertekin

Yardım milleti ucuz yazıyom diyip dolandıran adam

öncelikle merhaba güzel forumlar dilerim arkadaşlar bugün letgoda gezerken böle bir ilan buldum ve yorumlarınızı merak ediyorum letgoda çok türediler ve bir yenisi daha quadro nun anakartını msi diye satıp sadece işlemci + anakart veriyor bide utanmadan kabul etmiyor anakartın koskoca üzerinde...
  9. Eminertekin

Yardım Xeon islemciler x79 anakarta uyumlu mu?

Omcelikle hepinize merhaba gecenlerde x5667 islemci ve 4x2 hyperx fury ram aldim bu ikisini sizce 1356pin x79 anakarta takabilirmiyim uyumlu olur mu ?
  10. Eminertekin

Yardım 650tl ye anakart işlemci ram ekran kartı önerisi

kardeşim için arıyorum sizce ne almalıyım ? şu anlık e5 2420 x79 anakart ve 8gb ram düşünüyorum 650tl ye ama tek sıkıntı ekran kartı yok varmı önerisi olan ?
  11. Eminertekin

600tl ye işlemci ram anakart önerisi

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba kardeşim için 600tl ye işlemci ram anakart arıyorum ne önerirsiniz çinden almayı düşünüyorum ama öneriniz nedir?
  12. Eminertekin

Yardım bu kontrolcü anakartımla uyar mı?

öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar bu kontrolcüyü almayı düşünüyom ama anladığım kadarıyla anakartım 12v 4pin rgb desteklemiyormuş sorun olurmu bilgisayardaki her parçayı rgb sync için almak istiyorum ...
  13. Eminertekin

Yardım Anakartım 4pin rgb uyumlu mudur?

Anakartim msi h270 gaming m3 anakartimda altta 4pin jcom1 jled diye bir sey var bu 4pin rgb girisi midir? 8
  14. Eminertekin

Yardım Bu islemci sogutucusu anakartima uyumlu mudur

Çalısır mı şu an test edemiyom diger parcalar gelmedigi icin
  15. Eminertekin

Yardım Bu islemci sogutucusu bu anakarta uyumlu mudur

Msi h270 m3 gaming anakartim var bu sogutucu uyumlu mudur ?
  16. Eminertekin

Yardım msi b460m-a pro da rgb fan girişi varmı?

anakart bu: https://www.n11.com/urun/msi-b460m-a-pro-intel-b460-2933-mhz-ddr4-soket-1200-matx-anakart-1481508?magaza=raptorbilgisayar2&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA7YyCBhD_ARIsALkj54rdP4RagoiI4FWFXl7s9Qe6W5MRCtAueaqhCqdrsXlANG08yxVFPUsaAgICEALw_wcB
  17. Eminertekin

Yardım am4 soket için enn ucuz argb soketli anakart

argb fanlarım vs var ama argb desteklemiyor anakartım bu yüzden argb ankart almaya çalışıyom en ucuz argb anakart ne b450 chipset lazımama en ucuzu lazım 1000tl de olsa yapcak bişe yok
Top Bottom