Arama sonuçları: *

1. Yasin / EsquaReD

Dimensity 1200 Aİ nasıl bir işlemcidir?

Arkadaşlar OnePlus Nord 2 5G yi çıkarttı. Eğer fiyatı uygun olursa yurt dışı almak isteyebilirim. Fakat telefonun işlemcisi başlıkta yazan işlemci. Sizce nasıl bir işlemcidir rakibi hangi işlemcidir bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
  2. Yasin / EsquaReD

Yardım Eski telefondan Yeni telefona galeri aktarmak

Arkadaşlar yeni bir telefon aldım markası OPPO Eski telefonum Samsung un galerisini olduğu gibi oppoya aktarmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.
  3. Yasin / EsquaReD

PUBG mobile de drop giriyor

Arkadaşlar cihazım Huawei mate 10 pro Pubgmobile de akıcı aşırı grafik modunda oynuyorum 2 oyun attıktan sonra telefon 10 saniye falan fps kaybediyor sonradan tak diye düzeliyor. Telefon ısınıyor oyundan dolayı ama abartı bi ısınma değil. Sizce neden kaynaklı bu durum.
  4. Yasin / EsquaReD

Yardım Telefona film indirmek istiyorum

Merhabalar, Arkadaşlar telefona film indireceğim daha sonra internetsiz kaldığımda izlemek istiyorum. Hangi sitelerden film indirebilirim? Veya hangi uygulamayla basit film iner yardım bekliyorum.
  5. Yasin / EsquaReD

Mevcut kişileri yeni hatta taşıma işlemi

Merhaba arkadaşlar, Şuan vodafonedayım ama yeni faturalı hat alıp(yeni Numarayla birlikte) şuan ki rehberimde ki kişileri nasıl kopyalayıp yeni hatta kaydedebilirim yardımcı olur musunuz.
  6. Yasin / EsquaReD

Vodafone Kolay Paket Yaparken Telsiz Ücreti Kesilir mi?

Arkadaşlar kafama takılan şey hattımda yaklaşık 11TL telsiz kullanım ücreti borcu var. Hattıma tanımlı bir paket var eğer TL yüklersem hattıma direkt telsiz borçlarını alacak daha sonra hattımdaki tarifeyi tanımlayacak. Ben de şimdilik kolay paket yapayım dedim ama kolay paketi yaparken telsiz...
Top Bottom