Arama sonuçları: *

1. Alaaddin

fan kablosu çoklayıcı lazım

dark guardian pro da kontrolcü fanları biosta göstermiyor hız ayarlıyamıyorum ama suss tuf b550 anakarta takdığımda biosda fan gözüküyor hızını kontrol edebiliyorum galiba kontrolcü sıkıntılı o yüzden fanlar için çoklayıcı almam gerek 4 tane fanım var fanların 3 pinli kablosunu tek pine...
  2. Alaaddin

akım koruma prizi bu priz nasıl anlayan varmı

https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/schneider-apc-pm5-gr-akim-korumali-priz-5li_pdp_578901056?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.63.1 iş görürmü pc için alıcam 133 lire 918j nasıldır 5 yıl garantide veriyor
  3. Alaaddin

qp bilişimden ram aldım ama site kapanmış

ram aldım ama site kapanmış 950 TL vermiştim sizce para gg mi yoksa gelir mi ?
  4. Alaaddin

papara hakkında bilgi verirmisiniz

papara almayı düşünüyorumda bilgi verirmisiniz mesela ininal gibi kırıp çöpe attığımızda tüm herşeyi silebiliyormuyuz yada - ye düşme ihtimali varmı bilenler yazabilirler mi
  5. Alaaddin

ininal kart para yatırma

ininal kartım yok burası küçük bi ilçe şok da yok ama iş bankası ziraat bankası var ininal karta para yatırma şansım yok mu sizce
  6. Alaaddin

jigola diye bişey 400 TL cayma bedeli yatırın diyorlar gerçek mi bilen varmı

Beni şimdi aradılar kayıt yapmışsınız dediler ve ben iptal etmek istiyorum dedim 400 TL cayma bedeli yatımanız gerek falan dedi yatırmassan iz e devlet üzerinden sicilinize işler dedi ne yapmam gerek yardım edin 12:156e kadar yatırmazsanız adli işlem başlayacak ve e devlet üzerinden sicilinize...
Top Bottom