Arama sonuçları: *

1. Faveouls

Minecraft İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin Sorunu

Bu hatayı neden veriyor? Giriş yaptığım microsoft hesabımda falan problem yok oyuna sahibim fakat her defasında böyle bir sorunla karşılaşıyorum.
  2. Faveouls

Kardeşime Doğum Günü Hediyesi Minecraft Alacağım Yardımcı Olur Musunuz :)

Merhaba değerli arkadaşlar, 8 yaşında minecraft oynamayı seven kardeşim bir süredir minecraft premium ve pelerin istiyor. Normalde oyun konusunda hediye vs. oyunlar almazdım yaşından dolayı ama minecraft'ı zamanında bende oynadığım ve bunları almak istediğim ve alamadığım için üzüldüğüm...
  3. Faveouls

Oyun FPS Karşılaştırması(GTAV Online 25 Kişi-CALL OF DUTY:Warzone)

20 Dakika boyunca GTA Online'da patlama efektinden en boş ortamlara girdim, warzone içinde aynı ve grafik ayarları gtav max. warzone min. ayarlar.
  4. Faveouls

Asgari Ücretle Nasıl Geçinilir Türk Yapımı "ERZURUM" Yakında Bizlerle :D

Hayatta kalma oyunu çıkarıyor Türkler, adı Erzurum.Bakalım güzel Erzurum ilimizin güzelliklerini yansıtabilmişler mi. Oyunun linki, merak edenler için.Ben oyunun yapımcısı felanda değilim gördüm paylaşayım dedim silerim linki reklam olarak algılanacaksa.
  5. Faveouls

Cem Bölükbaşı Efsane Kadro İle Yayında(CS:GO)(Twitch.tv/cembolukbasi)

Cem Bölükbaşı Unlost-Ozan Tufan-Mahmut Orhan-İlyas Yalçıntaş ile cs:go giricek, şu an yayında.İzlemek isteyenlere duyrulur.
  6. Faveouls

Valorant Efsane Sova Arrow Atışları

Arkadaşlar Valoront Sova ile 3 adet efsane ok atışı paylaşıyorum.Eminim işinize yarayacaktır :) (Video alıntıdır)
Top Bottom