Arama sonuçları: *

1. Zaquare

Yeni Ethermine Sistemi

Baktığımda Böyle bir şey vardı ve buradaki ödeme günü arttı gördüğünüz gibi nasıl geri düşürürüm çok saçma olmuş Ayarlarda böyle
  2. Zaquare

Ethereum Ne Zaman Yükselir?

Şuan binance hesabımda ethereum var fakat ethereum düşük olduğundan satarsam az kar etmiş olacağım ne zamana yükselir sizce ?
  3. Zaquare

Ethereum yükseliyor !!!

Ethereum tekrar 3000 seviyeleri çıkıyor sizce 4000 görürmü görürse iyi kazandıracak inşallah görür
  4. Zaquare

Binance hesabıma ethereum yattı nasıl çekerim ?

Binance hesabıma Ethereum yattı fakat nasıl bu parayı türk lirası olarak çekebilirim ?
  5. Zaquare

Ethereum para nasıl çekilir ?

Bu şekilde parayı nasıl çekebilirim ?
  6. Zaquare

Ethereum ne kadar kazandığıma nereden bakarım ?

Balance 0 halen toplam 10 - 12 saat oldu başlayalı nerede ne kadar olduğunu nasıl görürüm ?
  7. Zaquare

En ucuz Ethereum için alınabilecek ekran kartı

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-bilesenleri/ekran-grafik-karti/sapphire-pulse-radeon-rx-550-4gb_spp_811933?id=689484093 Ben bunu buldum RTX 2060 GAMING 6GB 'ın yanına alabileceğim destekleyici bir ekran kartı önerisi lütfen şuan 31-32 mh arası alıyorum en kötü 45-50 ye çıkaracak bir...
  8. Zaquare

Tek ekran kartıyla ne kadar kazanırım ?

RTX 2060 GAMING 6GB ekran kartım var 27mh veriyor ayda ne kadar kazanırım ethereumda ?
  9. Zaquare

Ethereum kazıyorum ama gözükmüyor yardım

Böyle kazıyorum ben ismimi lolminera zaquare olarak girdim ama zaquare.001 olarak yazmış bölemi yapmam lazım 1620154827
  10. Zaquare

Mining nasıl yaparım ?

Tek ekran kartı ile mining yapacağım kendi bilgisayarım ile ne kazmam lazım ne indirmem lazım nasıl olacak ?
  11. Zaquare

Ethereum kazanmak istiyorum ?

6 ekran kartlı bir şey kuracağım gtx 750 alamayı düşünüyorum sizce ne kadar kazandırır kar elde eder miyim ya da bu fiyat aralığında başka önereceğiniz ekran kartı nedir nasıl kazanılır nasıl mining e başlanılır hiç bir şey bilmiyorum paraya ihtiyacım var anakart,ram,işlemci,psu konusunda da...
Top Bottom