Arama sonuçları: *

1. ILLEGALL

Yardım Amd radeon r5 m330 driver kurma

driveri kurdum fakat aktif olarak hd 620 kullanıldığı görünüyor yardımcı olurmusunuz
  2. ILLEGALL

Yardım Çift ekran kartı ile eth kazma Gtx1060 0mhs sorunu

Merhaba hocalarım elimde 2 tane GTX 1060 3 GB modeli var birini anakartin asıl pc-e soketine taktım diğerini ise riser aracılığıyla anakarta bağladım eth miningini açınca şöyle 0 Mhs hatası ve üstte görebileceğiniz üzere error diyip yanında bişeyler söylüyor ayrıca ekran kartk GTX 1060 1 tane...
  3. ILLEGALL

Yardım Elimde 5 tane Asus dual GTX 1060 3gb var sizce nasıl değerlendirmeliyim

Elimdeki parçalar Corsair 750w psu Thermaltake 850w smartprorgb Powerboost 500w Gigabyte H81m ds2 İ5 4460 8gb 1600mhz ram Ve i5 2320 yanında Gigabyte anakart var modelini hatırlamıyorum HDD SSD falanda var 2 tanede kasa sizce bunları nasıl bir şekilde paraya cevirmeliyim hangi şekilde...
  4. ILLEGALL

Yardım 1650supermi yada rx5500xt mi

Elimde Asus Phoenix GTX1650super var tek fanı olduğu için fazla ısınıyor MSI rx5500xt 8gb mech model var takas yapmalımiyim sizce
  5. ILLEGALL

RX 570 4GB VS GTX 1650SUPER 4GB HANGİSİ DAHA İYİ?

Ryzen 3 3100 işlemci ile hangisi daha iyidir birde rx 580
  6. ILLEGALL

ASUS PHONEİX GTX 1650 SUPER 4GB NE KADARA SATMALIYIM ?

Kart kutu garantili
  7. ILLEGALL

Öneri EKRAN KARTI ÖNERİSİ ALABİLİRMİYİM

Hocam bugün elime gigabyte h61 1155 soket anakart geçti içinde i5 2320 işlemci var ayrıca bende önceden olan 500w power ve kasa 8gb ram ve kule tipi soğutucu var şahsi olarak kullandığım sistem var bu sistemi toplayıp satmak istiyorum uyumlu olacak bir vga takarsam ne kadara gider bu sistem...
  8. ILLEGALL

Ekran kartı macun değişimi garanti dışı bırakırmı?

Asus Gtx 1650 super ekran kartım çok ısınıyor 80 dereceyi görüyor termal değişimi yaparsam garanti dışı kalırmı
  9. ILLEGALL

Yardım EKRAN KARTI BİOSU YÜKLEDİKTEN SONRA GÖRÜNTÜ GELMEMESİ

RX570 Bios güncelledkten sonra görüntü yok
  10. ILLEGALL

Öneri R5 3500 + ASUS PHOENİX GTX 1650 OC 4GB uyumu

sistem 6400 TL ye olan bir sistemin ana parçaları böyle sizce alınır mı?
  11. ILLEGALL

Yardım Sapphire RX570 8GB NİTRO+ kartında rx 570 8gb normal model bios kullanmak

Nitro bios kurulumda pn mismatch hatası alıyordum nitro olmayan modelini kurunca fan problemi ve driver problemi ortadan kalktı ancak memory clock 1244 mhz normalde 1340 olması gerekiyor base hızında sizce böyle kullansam bir sorun teşkil eder mi?
  12. ILLEGALL

Yardım Msi afterburner bütün değerler 0

aygıt yöneticisnde ünlem işareti olarak görünüyor nasıl çözebilrim?
  13. ILLEGALL

Yardım Ekran kartı driveri aktif olmama

Ekran kartının driverini yüklememe rağmen aktf olmuyor sizce ne yapmalıyım
  14. ILLEGALL

Sapphire rx570 fan sorunu

2 fandan biri dönmüyor biosu sıfırladım driveri silip yeniden yükledm olmadı format bile attım yine düzelmedi düne kadar gayet iyi çalışıyordu yardımcı olabilrmisiniz kartım Sapphire RX570 8GB Nitro+
  15. ILLEGALL

Polaris bios editor P/N Mismatch hatası

Ekran kartının biosunu sıfırlayamıyorum bu hata çıkıyor yardım edebilrmisiniz
  16. ILLEGALL

Sapphire RX570 8gb nitro 1 fan dönmüyor

Ekran kartının 2 fanı var 1 i dönmüyor daha öncedende aynısı olmuştu monitörümü değiştirdiğimde düzeldi nasıl çözebiilirim
  17. ILLEGALL

Yardım RX 570 Driver Sorunu

Driveri normal şekilde kurunca olmuyor. AtiMkdag ile patchleyince oluyor başka şekilde olmuyor yardım ederseniz sevinirim
Top Bottom