Arama sonuçları: *

1. Medax

Öneri Anakart İçin WİFİ KART Önerisi

Anakartımda wifi özelliği yok atx bir anakart 16x veya 1x pci slotuna göre wifi kart arıyorum. Sağlam ve kopma yapmayan bir ürün olursa sevinirim. Modem oda içinde. Usb olmasını istemiyorum problem olabiliyor.
  2. Medax

5600x satın aldım TUF GAMING B550M-E alsam sorun çıkarırmı?

Sorum başlıkta arkadaşlar. İşimi görürmü?
  3. Medax

ARGB fanlara sadece güç vererek ışıkları yanar mı?

Arkadaşlar anakartımda 3pin yani argb soketi olmadığı için internetten 3pin argb çoklayıcı aldım argb fanlarımı o coklayıcıya taktım ve çoklayıcıya psu dan sata kablosuyla güc verdim. Amacım argbleri kontrol etmek değil sadece güç verip yanmalarını sağlamak fakat pc yi açtığımda hiç tepki...
  4. Medax

ASUS Tuf B560 plus wifi Atx anakartımda ekran kartımı hangi slota takmam gerek?

Arkadaşlar Rx6600xt aldım PCi 4.0 desteği var. Anakartımdaki hangi slot pci 4.0 olduğunu bilmiyorum alttakimi üstekimi veya bu anakartta pci 4.0 varmı bakabilirmisiniz?
  5. Medax

AMD Chipset drivers güncelleme

Arkadaşlar msi a320m-a pro anakartım var şuan msi sitesinde güncelleme mevcut chipset için sürümü 2.05.04.352 diye yayınlanma tarihi (2020.06.16) daha yeni yani . Fakat amdnin kendi sitesindeki sürüm 2.04.28.626 yayınlanma tarihi (2020.06.03) Hangisini yüklemeliyim ?
Top Bottom