Arama sonuçları: *

1. Medax

Yardım MSI 3080 GAMING X TRIO GÜÇ BAĞLANTIM YETER Mİ?

2. el bir 3080 alacağım fakat elimdeki power highpower performance 600w +80 gold var 2 tane 8 ping kablosu var tek kablo üzerinde 8 yanımda ek 8 yani. Yeni psu alana kadar idarelik işimi görürmü 3 tane 8 giriş istiyor 3080 2tane taksam ne gibi sorun olabilir bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim.
  2. Medax

Yardım Ekrana Sürücü Güncelleyince Görüntü Gelmiyor

Arkadaşlar elimde i5 4690 içinde dahili gpu olan hd4600 ile çalışıyor. Elimde gt 430 2gb ekran Kartı var. Ekran kartını takıp kabloyu ona takınca ekrana görüntü gelmiyor. Fakat bir bilgisayarcı söyleyip şunu yaptım aygıt yöneticisinden dahili görüntü veren hd4600 sürücüyü kaldır dedim...
  3. Medax

XFX QICK, MERC, SWFT Modelleri arasındaki fark nedir ?

Fiyat farkına değiyormu parça kalitesi ne akdar artıyor ve en iyiden en kötüte sıralaması nedir arkadaşlar?
  4. Medax

TechPowerup Hwinfo64 Vram Temp değerleri doğrumu gösteriyor?

Arkadaşlar asus rog strix 6600xt ekran kartıma o.c yaptım sıcaklıklarını bakmak için TechPowerup indirdim fakat vram sıcaklığı göremedim, bende Hwinfo64 peki bu hwinfo doğrumu gösteriyor? Yoksa sabit bir değermi yazmış sensör varmı belleklerimde? 1679864911 Bilgisi olan yokmu arkadaşlar?
  5. Medax

Ddu ile temiz kurulum yaparken vulkan kaldır seçeneği ?

Ddu ile ekran kartıma temiz kurulum yaparken seçenekler sekmesinde vulkanı kaldır seceneği otomatik tikliydi ve öyle temiz kurulum yaptım ve amd sitesinden en son önerilen driverini yükledim. Vulkan geri yüklenmiş oluyormu yoksa ayriyetten yüklemem gerekiyormu.
  6. Medax

Aida64 uygulamasında görüntü bağdaştırıcı sayısı ?

Arkadaşlar aida64 te görüntü bagdaştırıcısı sekmesinde 8 adet ekran kartımdan gözüküyor sebebi nedir arkadaşlar ?
  7. Medax

Ekran kartından cızırtı geliyor

Arkadaşlar valorant oynarken fark ettim çok az bir cızırtı oluyordu ekran kartında. Vsync özelliği acıkken 75fps alıyorum monitörümde 75 olduğu icin oraya sabitliyorum. Vsync özelliğini kapatınca fpsim 250 300 lere cıkıyor fakat ekran kartından baya bir cızırtı gelmeye başlıyor. Youtubeye...
  8. Medax

Bilgisayar ekranı hata verip kendini resetliyor

Arkadaşlar 3ay önce pc aldım teknobiyotikten toplama ekran kartım rx580 8gb. Aldığımdan beri 4 5 kere görselde paylaştığım gibi ekran döşeme sekillerinde oluyor ve fare klavye vb. Çalışmıyor 1 dk icinde pc kendine reset atıyor. Açıldığında bazen radeon satmam ayarları sıfırlanıyor bazende...
Top Bottom