Arama sonuçları: *

1. Medax

Yeni hdd aldım fakat disk yönet kısmından aktif edemiyorum.

Paket korunaksız geldi ve sonuç hdd galiba raw oldu. Yoksa benmi yanlış bişey yapıyorum arada hdd den cızn cızn diye tiz disk sürtme sesi geliyor.
  2. Medax

Yardım Yeni Hardisk Aldım, Hangi testleri yapmam lazım?

Kargo paketi korunaksız bir wd blue 2tb 256mb cache hardisk aldım hangi testleri yapmalıyım kontrol etmem gereken neler var?
  3. Medax

Öneri Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 alınır mı??

Bu başlıktaki m.2 ssd iyi midir?. Kontrolcüsü drami vb. varmı pek anlamıyor bu parçalardan yardımcı olabilecek var mı?
  4. Medax

Öneri Pci-e 4.0 m.2 ssd önerisi

Arkadaşlar işlemcim 5600x pci 4.0 ekran kartım 6600xt pci 4.0 anakartımda b550 m.2 olarak pci 4.0 destekliyor. Şuan pci 3.0 m2 ssdim var, Depolamada m.2 ssd de pci3.0 ile pci4.0 ssd sistem çalışmasında uyum artacağından hız ve performans artışı olurmu. Pci 4.0 tarafında kingston kc3000 512gb...
  5. Medax

İki ssd arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar bu görsellerdeki iki ucu farklı ve ikiside m2 ssd. Aralarındaki fark nedir? Asus tuf b560 plus atx anakart aldım . Pci e 3.0 ve pci e 4.0 m2 slotları var 240 250gb lik f/p m2 ssd arıyorum sizce ne almalıyım öneriniz varmı? Neden 240 derseniz Fiyatı minimal tutuyorum sırf m2...
  6. Medax

Hardiskimin şuana kadar kaç gb veri yazıldığını nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar hardiskimde badsector vardı garantiye yolladım haklı bulundum. Bana ürünün değiştirilip yollanacağı söylendi. Bugün elime ulaştı ama harddisk te cizikoer var metal kısmında. Seri numarasına baktım hardisk benim hardisk değil ya yeni yolladılar yada kullanılmış hardisk. Sorum şu bu...
  7. Medax

SSD acılış sürem 30 saniye

arkadaslar bugun ssdi ye sifirdan win10 kurdum icinde hic bir uygulama olmamasina ragmen 30 saniyede aciliyor 5 10 saniye gibi sureler deniliyordu nerede hata yapiyorum bir ayarmi lazim ?
Top Bottom