Arama sonuçları: *

1. songokutr

13.000-18.000 TL hazır sistem tavsiyesi

32 gb ram 16 gb ram x2 3070 ekran kartı veya 3060ti Güzel bir anakart 1 tb m2 ssd iyi bir kasa ve psu bunların olması şart bu fiyatlara böyle bir pc alınır mı?
  2. songokutr

DA-2 10k teklif veren var satayım mı?

DA-2 10k teklif veren var. Satayım mı? 2-4k arası param var yeni sistem almak için 10+2-4k arası net bütçe. Ekran kartı 5600 xt asus tuf evo ana kart asus tuf b450m plus işlemci r5 3600 corsair 550w+80 spec delta 16 gb ram 480 gb ssd
  3. songokutr

Teknobiyotikten bir şey almayın!

Teknobiyotikten monitörüm için askı aparatı aldım. Bildiginiz demir hurdavat bir parça. Parçaya baktıgım da internet sayfasındaki kadar güzel gelmedi gözüme kullanışsız buldum ve iade etmek istedim. İade için gönderdim ve iademin kabul edilmedigini kutunun açılmış oldugunu söylediler...
  4. songokutr

DA-2 Alanlar mesaj atabilir mi lütfen?

RX 5600 XT asus tuf evo ekran kartıyla da 2 alan arkadaşlar mesaj atabilir mi lütfen. Sorum: Ekran kartı freesync ile adaptif şekilde çalışıyor mu? Freesync açınca ekranda parlaklık titremesi oluyor mu diye soracaktım. EDİT: Bir tek cs go da oluyor bu sorun başka oyun da yaşamadım.
  5. songokutr

DA-3 resminin arkasın da İnno 3D 2070 SUPER sistem mi var?

İtopya da baktım da3 sisteme. Sistemin arkasında inno3d ekran kartı var. Acaba 2070 super toplama bir sistem daha mı gelecek 7000-8000 TL arası
  6. songokutr

DA SİSTEM 2 EKRAN KARTI KARGOLANMASI REZALETİ

Arkadaşlar 13.06.2016 da 'DA SİSTEM 2' satın aldım. Kasanın kargosunu açtım her şey gayet iyiydi. Kasanın altı ve üstü köpüklerle sıkıştırılmış 0 oynama vardı. Ama ne göreyim.. Ekran kartının kutusunu açtım kart 20 cm ise sag yanında 5 cm sol yanında 5 cm boşluk vardı. Yani kargoyla gelirken...
  7. songokutr

SİZCE RX 5700 XT EKRAN KARTLI SİSTEM ÇIKAR MI?

Arkadaşlar DA2 sistemini satın aldım rx 5600 xt ile beraber . 5700 xt ile beraber alacaktım ama evo sürümü degildi o yüzden vazgeçtim. Bence amd nin bir kartı alınacaksa rx 5700 xt alınmalı. Ama DA2 sistemi gerçekten çok kaliteli olmuş. Asus tuf 3x evo ekran kartı var diye satın aldım özellikle...
Top Bottom