Arama sonuçları: *

1. songokutr

İPS Glow çok mu? (Fotograflı)

Arkadaşlar monitörüm Benq EX2710 açıkcası memnunum ama bir kaç sorunu var. Ekran sanki eski model cam ekranlar gibi yansıma çok yapıyor. Acaba ips glow yüzünden mi? CS:GO tarzı renkli bir oyun oynadıgımda bile sanki ekrandan ışık yüzüme yansıyor. Yan odadan ışık açıyorum benim ekrana ışık...
  2. songokutr

1080P'de hangisi daha iyi 24.5 '' vs 27 '' (ANKET)

Selamlar, iyi forumlar. 1080p'de sizce 24.5 inç mi daha iyi 27 inç mi? Şimdi herkesin bir fikri var ve ben tüm fikirleri genel olarak yazmaya çalışacagım. Eksik bir şey varsa, yorumlara yazarsınız eklerim. 1-Neden 1080p 23.6, 24, 24.5 inç tercih ettim? *FPS oyunları için en ideal boyut. AİM...
  3. songokutr

Çözüldü✓ HANGİ MONİTÖRÜ ALMALIYIM SİZCE? (Kararsızlık)

1-MSİ MAG 251RX 1080P, 240 HZ. Fiyat: 3300 TL 24.5 inç 2-VG279QM ASUS TUF 240 HZ (O.C İLE 280 HZ) 27 inç 1080P Fiyat: 3230 TL. Yanında Asus Rog II Gladius mouse hediye. Bu 2 monitör arasında kararsız kaldım. Birincisi 27 inç seviyorum ama Asus'un renklerini gördüm ve pek begenemedim...
  4. songokutr

Yardım Monitör ms degerleri hakkında ilginç soru (Rtings)

Resim gördügünüz üzere aynı monitör. solda 9.7 puan sagda 7.9 puan almış. Tam olarak ne demek istiyor? 144 Hz bir monitör 9.7 puan almış max refresh rate degerinde açıklama kısmında böyle yazıyor. What it is: The performance of the pixel response time at the maximum supported refresh rate...
  5. songokutr

Abimin kavis sevdası

Kavisli monitör istiyor bir abim çok seviyor. XG27VQ monitör var 2.elden alacagız 1500 TL bir tanıdıktan dell monitör var incehesaptan onuda düşündüm. Ama ghosting oluyor begenmezsin falan dedim dinlemiyor. VA panel'de bence ghosting çok kullanılmaz. Kavis sevdigi için kavisli alalım diyoruz...
  6. songokutr

Çözüldü✓ Kafa karıştırıcı soru: 60-75 Hz monitörde 1ms GtG vs 5ms GtG

Arkadaşlar biraz kafam karıştı. Şimdi sorumda dananın kuyrugunun koptugu yere geleyim. 144-240 Hz monitör alsam 1ms GtG almaya çalışırım. Neden derseniz FPS oyunu için bariz 3-4 Ms GtG monitörden üstün. Ama kafamı karıştıran nokta ise 60 FPS yani düşük FPS'de zaten görüntü yavaş geliyor ve biraz...
  7. songokutr

ASUS VG279Q alınır mı?

Bu monitör nasıldır alınır mı? 2018 çıkışlıymış 2021 de alınır mı?
  8. songokutr

Yardım BenQ EX2510 alayım mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B08CZF838K?m=A2I35WCWHYP48F&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 Arkadaşlar slm. Bu monitörü alayım mı? yardım lütfen.
  9. songokutr

MSI OPTİX MAG 274R Monitörü olanlar mesaj atabilir mi?

Bir kaç sorum olacaktı bu monitörü olan arkadaşlar mesaj atabilir mi? Çok Teşekkürler şimdiden
  10. songokutr

Çözüldü✓ ESKİ MONİTÖRDEN GÖRÜNTÜ ALMAK İÇİN DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Ekran kartım rx 5600 xt asus tuf evo Monitörün linki: https://www.letgo.com/tr-tr/i/lg-185-inc-monitoer_be774f0a-0a75-457f-bb10-4b5f9209c819 (Adamın ilanının bedava reklamını yapıyorum :). ilan bana ait degil) Sinyal Girişi / Bağlantı Şekli 15pin D-Sub Hangi parçayı almam gerekiyor bu...
  11. songokutr

Öneri 2K AOC monitör neden bu kadar ucuz?

https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-q27g2u-1ms-144hz-hdmidisplayport-freesync-2k-gaming-monitor-p-35701 Fiyat 2400 TL
  12. songokutr

Yardım MONİTÖR için vesa askı aparatı tavsiyesi(masa tipi)

LG GL650F-B monitörün ergonomisi dışında her şeyinden memnunum. Askı aparatı alayım diyorum bir tane. Masam yüksek , monitör de aşagıya inmiyor 11,5 cm yukarıda. masa da yüksekte olunca 17 cm yukarıda diyebilirim ekran. Biraz yokuş yukarı bakar gibi oldum. Amazondan aldıgım için iade edesim var...
  13. songokutr

Yardım Gigabyte 27" G27F ALINIR MI?

Bir arkadaşımın ilgisini çekmiş bu monitör 27 inç 1080p. 24 inç almayı düşünmüyor. Sizce bu moniötr alınır mı? Fiyatı şu an 2100 TL
  14. songokutr

VA ve İPS panellerin 1 MS modu TN panelden kötü mü?

Evet sorum başlıkta. VA ve İPS panellerin 1 MS modu TN panelden kötü mü? 3 tane farklı monitör deneme şansım oldu. İPS ve Va monitörlerdi. 1ms modları var bunların açıyorum görüntü ve parlaklık o kadar ışıksız ki tn panel bu kadar olamaz diyorum. 1ms modunda ki renk tn panelle aynı mıdır? Çok...
  15. songokutr

27 inç 1080p monitör izlenimlerim

Artısı 1-Oyunlarda ekranın büyük olması beni oyunun içine alıyor gibi geldi. 24 inç te kullandım. 27 inç 24 inçe göre bence daha iyi geldi bana. Oyunlarda daha çok sarıyor bence. İnsanı oyunun içine alıyor 2- Oyunlar da ayrıntıları daha iyi farkediyorum. Eksileri Şu anlık yok daha yeni aldım...
  16. songokutr

Bu monitörü aldım İyi yapmış mıyım?

https://www.amazon.com.tr/LG-27GL650F-B-UltraGear-Monitör-144Hz/dp/B087X7Z3NL/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=lg&qid=1603445171&sr=8-7 Piyasadaki monitörlere baktım panda panel AOC 24G2U ve viewsonic xg2405 arasında kalmıştım. Paneller panda oldugu için vazgeçtim ve en sonunda...
  17. songokutr

Dogru DisplayPort Kablosunu mu aldım?

VG24VQ monitörüm var onun için display port kablosu aldım. Aldıgım kablo linki: https://www.hepsiburada.com/paugge-v1-2-vesa-displayport-sertifikali-21-60-gbps-bandwith-5k-30hz-4k-60hz-2k-165hz-1080p-240hz-destekli-freesync-g-sync-displayport-kablo-ck01131b0eae1m8-p-HBV000008BVI6 Başka bir...
  18. songokutr

Viewsonic XG2405 monitörü olanlar

Viewsonic xg2405 monitörü olanlar mesaj atabilir mi? Bir kaç tane soru sormam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
  19. songokutr

Yaşadıgım acayip magdur eden sorun ve nasıl çözdüm merak ediyorsan içeri

EDİT: Sorun çözülmüyor ben çözüldü zannetmişim. Son çare monitörü sattım. Çünkü ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Benim monitörüm Asus Tuf Vg24vq ve ekran kartım RX 5600 XT EVO. Freesync açınca parlaklık seri şekilde artıp azalıyor, kısacası ekran titriyor. Ekran titreyince de gözlerim çok...
  20. songokutr

ASUS VG24VQ monitör de freesync açamıyorum!

:mad: Arkadaşlar Freeesync açınca monitör de ekran titremesi ve dalgalanması oluyor. Freesync flicker sorunumun tam adı. Tek bulabildigim çare freesynci kapatmak. Freesyncsiz bu monitör kullanılır mı zamanında 1600 TL ye almıştım. 😰😰😰😥
Top Bottom