Arama sonuçları: *

1. UzunKing

2. El PS4 alırken nelere dikkat etmeliyim?

Maks 1.700 falan veririm belki biraz artabilir ama 2.000 den fazla olmayacak.Nelere dikkat etmem lazım, hangi fiyata alınır ps4? Bunun gibi sorularım var.
  2. UzunKing

PS3 Oyun CD lerinin, ps3 üm için uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım?

Bir arkadaşım söyledi, cd alacağım demiştim ama o da alacağın cd ps3 ün ile uyumsuz olabileceğini söylemişti. Gerçekten uyumsuzluk çıkarır mı, böyle bir şey var mı? Eğer varsa cd yi almadan uyumsuz olup olmadığını nasıl anlarım?
  3. UzunKing

PSP mi nerden satabilirim?

Konuyu buraya açarsam sıkıntı olur mu bilmiyorum çünkü nereye açacağımı bulamadım. Neyse, arkadaşlar PSP mi satmaya karar verdim. Letgo ve Sahibinden.com a ilan koydum başka hangi sitelere ilan koyabilirim?
  4. UzunKing

Konsol fiyatlarının coinlerle bir alakası var mı?

Konsol denince aklıma playstation geldiği için konuyu buraya açtım :D umarım yanlış olmamıştır. Her neyse, biliyorsunuz ki bu aralar bitcoin ve etherium popüler ve bunun yüzünden ekran kart fiyatları arttı. Peki coin fiyatlarının artması ile konsol fiyatlarında bir alaka var mıdır?
  5. UzunKing

31 Aralıktan sonra oyun konsol vergilerini düşüreceklerini söylüyorlar doğru mu?

İnternette böyle haberler geçiyor doğru mudur?
  6. UzunKing

25 Oyunlu PS3 SuperSlim'i kaça satıp hangi xbox u alabilirim? (gamepassli ve forza oynatıcak)

Bir adet PS3 SuperSlim konsolum var 25 oyunlu, bunu kaça satıp, gamepassli ve forza oynayabileceğim xbox konsolu alabilirim bütçe 2000
  7. UzunKing

[REHBER] PSP Hakkında ve Oyunları

PSP yani PlayStation Portable 2004 te çıkmış bir el konsoludur. 2004 te piyasa sürülüp 2014 e kadar üretimi sürdürülmüş 2014 te sona ermiş. 189 Gramlığa ve 4.3 inch 480x272 çözünürliğe sahip bir ekranı vardır. Arkasında UMD isimli bir giriş vardır, bu UMD yi CD lerin küçük hali gibi...
  8. UzunKing

Playstation 1 de neler oynayabilirim?/oyun önerisi

soru yukarda. canım biraz retro oyunlar çekti :D Metal Gear Solid Bugs Bunny: Lost in Time bunları ekledim ama başka aklıma gelmedi.
  9. UzunKing

Playstation 3 ümü monitörüme bağlıyorum ama ses çıkmıyor napabilirim?

Playstation 3 ümü normal bir şekilde HDMI Kablosu ile bağlıyorum fakat ses çıkmıyor napabilirim?
  10. UzunKing

PS3 ten nasıl ekran kaydı alarak video çekebilirim?

youtubeda hep baktım ama hepsi farklı farklı şeyler yapıyor anlamadım birde buraya sorayım dedim nasıl ekran kaydı alıp bilgisayarıma atabilirim? video kaydını? model ps3 superslim
  11. UzunKing

playstation 4 hala alınır mı?

ps4 hala alınır mı? ps5 e rağmen
  12. UzunKing

Dünkü PS5 tanıtımını nasıl buldunuz ve en çok hangi oyuna sevindiniz?

Ben dünkü tanıtımı beğendim güzel olmuş ve en çok five night at freddy's e sevindim ben
  13. UzunKing

Forumda PSP kullanan var mı?

merak ettim kullanan varmı?
Top Bottom