Arama sonuçları: *

1. Rivyalı Geralt

12700h ve 4050 ne kadar götürebilir?

Gerektiğinde düşük ayarlara da çekebilirim ne kadar götürebilir? 1080p oynayacağım.
  2. Rivyalı Geralt

5600XT ne kadara gider ?

Tuf RX 5600XT oc evo var elimde. Miningci biri falan bulsam ne kadara satabilirim ? Soğutması iyi denebilir.
  3. Rivyalı Geralt

5600XT’nin ömrü nedir ?

3 yıl tüm oyunları high ayarlara kadar oynayabilir mi ?
  4. Rivyalı Geralt

GPU kendini tam olarak kullanmıyor

5600xt var. Witcher 3'te yüzde 99 görmedim bile. Tüm ayarlar ultrada. 88 oldu en fazla kullanım , en az 20'ye düştüğü bile oluyor. 80'den 50'ye falan düşüyor. Ne yapmam lazım ?
  5. Rivyalı Geralt

Ekran kartına termal macun sürülür mü ?

Sürülüyorsa ne kadar zamanda bir değiştirmem gerekli ? Ben bilgisayarı aldığım gibi kullanamaya başladım. İşlemciye de sürmedim.
  6. Rivyalı Geralt

Nvidia Physx Nedir ?

Batman Arkham Asylum indirdim. Bu oyun AMD kartlarda oynanmıyor mu ? Böyle bir şey indirdi yine de açılmadı oyun. Microsoft.NET Framework hatası alıyorum. Oyunun kodlarını baştan falan mı yazmam lazım anlamadım. Ya da işletim sisteminin.
  7. Rivyalı Geralt

GPU Kullanımı Dengesiz Bir Şekilde Azalıp Artıyor

Yüzde 2'den yüzde 23'e çıkıyor. Sonra 29 falan oluyor. Sonra sıfırlanıyor. Normal bir durum mu ? Sadece Radeon Ayarlarından ve Afterburner'dan baktım. Arkada sadece Chrome açık.
  8. Rivyalı Geralt

AMD 20.7.1 Nereden İndireceğim ?

Link atar mısınız ? PC'ye sürücü kurmadım.
  9. Rivyalı Geralt

3800X’e 1650S takmak

Ne olabilir ? Arkadaşın elinde bir tane 1650S var. Değiştirecek yakın zamanda ama işlemcisini yüksek tutmak istiyor güçlü kartlar takabilmek için. ?
  10. Rivyalı Geralt

Amd GPU Desteği

Nvidia da geforce experience var Amd de böyle bir destek var mı? indirip kullanan var mi ya da
  11. Rivyalı Geralt

2060 RDR 2 Perfomansı

Biraz OC ile 60 fps verir mi ultrada ?
  12. Rivyalı Geralt

5700XT vs 2060 Super

Ne yapmak lazım anlamadım nvidia fanboyuyum ama 5700xt daha uzun ömürlü olur diyenlerde var ?
  13. Rivyalı Geralt

0 RPM Fan Modu Nedir ?

Tam olarak açıklayabilir misiniz?
  14. Rivyalı Geralt

Fan Hızı Ayarlama

Şimdi ben bir ekran kartı aldım ama 60 dereceden öncede fanları dönüyor yani kart 0 derece olsa bile fanları dönüyor. Bunu MSI Afterburner ile ayarlayabilir miyim ? Sıcaklık 60 dereceyi geçtiğinde dönmesini ayarlayabilir miyim
  15. Rivyalı Geralt

Palit Rtx 2060 dual alınır mi ?

Ya da bu fiyata başka kart önerebilir misiniz
  16. Rivyalı Geralt

Geforce Experience Hakkında

şimdi ben hiç driver yüklemeden bu uygulamayı indirip tüm driverları buradan güncelleyebilir miyim ? 1593785943 ?
  17. Rivyalı Geralt

Galax 1 click oc vs Evga Ko gaming

Rtx 2060 için hangisi ? İki marka ve model içinde fikri olan kişiler yardımcı olabilir mi? lütfen direkt msi Asus demeyin
  18. Rivyalı Geralt

Evga Rtx 2060 KO Isınma

Bu kartın ısınma testlerini ya da benchmark testlerini bulabilir misiniz ? Bulursanız atar mısınız lütfen ? 3100TL ye ne alınabilir başka onu da önerebilirsiniz ama Amd olmasın
  19. Rivyalı Geralt

Evga Rtx 2060 Ko Gaming OC Potansiyeli

Bu ekran kartının frekansı 1680Mhz OC ile nereye kadar çekebilirim ?
  20. Rivyalı Geralt

RTX 2060 Dlss 3 ile Rtx için yeterli olur mu ?

Şunu biri açıklayarak netleştirsin direkt 2070 Super alınmalı yazmayın açıklayamıyorsanız
Top Bottom