Arama sonuçları: *

1. Skynel

İnceleme Ikea Utespelare Oyuncu Masası

https://www.ikea.com.tr/urun/utespelare-siyah-oyuncu-masasi-80507627 Herkese selam millet geçenlerde bu masayı satın aldım odam için Odam çok küçük olduğundan katlanır yatak aldım ve masanın ölçülerine gerçekten dikkat etmem gerekiyordu fakat bu masayı gördüm ve ölçülerinin direkt cuk...
  2. Skynel

İnceleme HP V28 4K || En Ucuz 4K Monitör

Dostlar selam geçen günlerde PS5 için bir monitör arayışındaydım bütçem maksimum 2500TL olduğu için ülkemizde maalesef bu cüzi bir rakam olsa da yapacak pek bir şey yok *** Kutu ve İçeriği: - Güç Kablosu - 1 Adet HDMI Kablosu ve 1 Adet DisplayPort Kablosu - 1 Adet Monitör ve Standı o.O2 -...
  3. Skynel

İnceleme XFX Speedster QICK 308 AMD Radeon RX 6600 XT İnceleme / Ön İzlenim

Dostlar selam @Arda22 sayesinde gittigidiyordan 4900TL'ye aldığım RX 6600XT bu sabah elime ulaştı bir kaç test yaptım ve bu testleri sizlerle paylaşmak istiyorum teşekkür ederim iyi okumalar. Anlık olarak kullandığım her şey: -B550 Aorus Elite -R5 5600X -Corsair Vengeance 2X8 3466MHz CL16 OC'li...
  4. Skynel

Rehber Her Şeyiyle Dualsense Nasıl Bilgisayarda Kullanılır? Adaptive Triggers Dahil

Dostlar selam bilgisayarda bir kontrolcü arıyordum ve Dualsense almaya karar verdim Neden almaya karar verdim? çünkü ilerde kesinlikle PS5 alacağımı düşünüyorum ve fiyatı düşürmek amacıyla ilerde tek kol alırım ve ucuza alırım diye düşündüm Neyse rehbere geçelim teşekkürler Bluetooth Nasıl...
  5. Skynel

Rehber Valorant Reyna Nasıl Oynanır? Rehber

Öncelikle hepinize selamlar dostlar elimden geldiğince Reyna'nın nasıl bir karakter olduğunu ve rakip takıma karşı nasıl oynanması gerektiğini elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım kısa ve öz bir rehber yapmaya çalışacağım teşekkürler. Yetenek/Skill: Q: Sömür Reyna'nın öldürdüğü ve Asist...
  6. Skynel

Rehber League of Legends Başlangıç Rehberi

Öncelikle şunu söylemek istiyorum böyle bir rehber yapmak gerçekten çok zor o yüzden sadece oyuna yeni başlayanların ne yapması gerektiği hakkında bildiklerimi eşyaların ve önerdiğim karakterlerin yeteneklerinin basitçe tanımını yapacağım iyi okumalar dilerim. Ve oyunun takım oyunu olduğunu...
  7. Skynel

Rehber Ekran Kartları Nasıl Yurtdışından Piyasanın Altında Fiyatları Alınır

Öncelikle iyi akşamlar dostlar ben bir kaç araştırmayla ve sağ olsun donanımhaberde bana yardım eden kişilerle beraber RTX3060'ın Palit 2 fanlı modelini 4400TL'ye sipariş ettim elime geldi ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Bu konuyuda ekran kartlarını nasıl ucuza alabileceğiniz göstermek...
  8. Skynel

İnceleme Monster Teknik Servis Tecrübem

Dostlar selam yaklaşık 2 hafta öncesine kadar Monster Pusat K3 Pro almıştım ve severek kullanıyordum ama aşırı fazla bir şekilde yay sesi geliyordu kulağıma ve bundan şikayetçiydim ve garantiye göndermek istedim yaşadığım tecrübeyi size aktarmak istedim iyi forumlar. Kargo İşlemi: İlk olarak...
  9. Skynel

Rehber Rainbow Six Siege İnceleme

Öncelikle herkese selam yapacağım rehber operatörlerin ne tür özellikleri olduğu kaç tane map olduğu operatörlerin ne işe yaradığına dair bilgi vermek olacak unuttuğum şeyler olabilir gerçekten beni yoran ve bitiren bir rehber oldu diyebilirim eminim unuttuğum şeyler vardır onları da siz bana...
  10. Skynel

İnceleme The Last Of Us 1 (Spoiler)

Öncelikle selamlar ilk incelememi yapıyorum umarım beğenirsiniz ve bu inceleme Spoilerlı bir inceleme ve PS4(Remastered) sürümünün incelemesi olacak onu da belirteyim Grafik: Grafik olarak hala rahatsız etmeyecek oynanılabilecek düzeyde karakterlerin yüz detaylarını ve dünya atmosfer...
  11. Skynel

Lemur ve Donanım Arşivi Video Konusu

İyi günler arkadaşlar şimdi YouTubeda gezerken farkettim şu video karşıma çıktı Ve aklıma donanım arsivinin videosu geldi Lemurun videosu 1 günde 105k kadar izlenmiş donanım arşivinin videosu 1 aydan fazla bir sürede 215k ben bir yorum yapmak istemedim sizin görüşünüzü merak ettim
Top Bottom