Arama sonuçları: *

1. Skynel

SteelSeries Nova 7 ve Nova 7P Arasında ne gibi bir fark var

Millet selam nova 7 ve nova 7P arasında nasıl bir fark var Amazon’dan alacağım için 1000TL daha uygun 7P P’i Playstation’da kullanabiliyoruz sanırsam ama yani bunu aldım diye tüm fonksiyonlarını düz 7’e göre kullanamayacak gibi bir durumum mu var bununla ilgili bilgisi olan varsa aydınlatırsa...
  2. Skynel

Bluetooth Kulaklık - Kulaküstü 1500TL

Millet selam kulaküstü Bluetooth olarak ne alabilirim 1500TL’e müzik dinleyeceğim sadece oyun falan yok
  3. Skynel

HS70 Ped Soyulma Problemi

Dostlar yaklaşık 1,5 Seneden beri HS70 kullanıyorum Bugün kulağıma takmadan farkettim ki sağ kulak tarafinda ki pedler soyulmuş sol kulakta hiç bir şey yok hissiyat anlamında pek bir fark olduğunu söyleyemem sizce garantiye göndermeli miyim? bana bir sıkıntı yaratır mı? ya da garanti bunu...
  4. Skynel

Max 1200TL Kulaklık Önerisi

Dostlar arkadaşım için öneri istiyorum max 1200TL Wireless hem telefon hem de bilgisayarda kullanılabilsin Arctis 1 Wireless önerir misiniz?
  5. Skynel

300TL'ye Alınabilecek Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Dostlar 250TL 300TL telefon için alabileceğim sanal gerçeklik gözlüğü var mı uygun mümkünse mediamarkt ve vatanbilgisayar tarzı yerlerden olsun gidip elden alabilmem lazim kuzenimin doğum günü bu akşam ona hediye alacağım. Konu yanlış yerdeyse kusuruma bakmayın bulamadım.
  6. Skynel

400 450TL Mikrofon Önerisi

Dostlar selam Max 450TL olacak şekilde mikrofon önerir misiniz sadece mikrofon kendimce amatör seslendirme yapıyorum ve ses kayıtlarını telefondan alıyorum dipses olduğu için sesimin biraz daha düzgün olmasını istiyorum bir de Twitch yayını yapabilirim eğer altyapı gelirse
  7. Skynel

Haylou T15 Alınır mı?

Dostlar selam babam için kulaklık bakıyordum Bluetooth kulaklık olması gerek Konuşma kalitesi en önemlisi dostlar bu size bahsettiğim kulaklığın konuşma kalitesi nasıldır bilen var mı yada konuşma kalitesi iyi olan bir kulaklık önerebilir misiniz bütçe zaten yazdım
  8. Skynel

600TL Corsair HS70 Önerisi İtopya

https://www.itopya.com/corsair-hs70-71-wireless-carbon-gaming-kulaklik/ Öneririm kendim kullanıyorum harika bir kulaklık @Abdullah Hacıgül incelemesini yapmıştı alta bırakıyorum alanlara hayırlı olsun
  9. Skynel

Telefon İçin Maks 150TL Kulaklık

Babam için kulaklik arıyorum babam telefonunda görüşme yapamıyor hoparlörden dolayı kablolu 150tl maks kulakici bir kulaklık arıyorum genelde müzik dinler film izler ve arama yapar oyun oynamayacak teşekkürler
  10. Skynel

150 TL - Telefon için bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Maks 150tl biraz yukarisina çıkabilirim önerileriniz neler telefonda konuşup müzik dinleyeceğim
  11. Skynel

USB Kulaklığı telefona baglama

İyi günler bende ki kulakları dönüştürücü alarak telefona bağlayabilir miyim hs70 aldım gelecek bu dönüştürücü ile hs70 i telefona bağlayabilir miyim yada James Donkey 710 var onu telefona bağlayabilir miyim...
Top Bottom