Arama sonuçları: *

1. Skynel

Dying Light 2'i Gamescom 2021'de Göreceğiz

Kaynak: Multiplayer İnstagram sayfası Gamescom 2021'in yapılacağı Tarih: 24 Ağu 2021 Sal – 26 Ağu 2021 Per Oyunu ön sipariş alan biri olarak heyecanlandığım bir bilgi oldu oyunun ben çoook iyi çıkacağını düşünüyorum. https://store.steampowered.com/app/534380/Dying_Light_2_Stay_Human/
  2. Skynel

Dying Light 2 Ön Sipariş Verdim Hata mı Ettim?

Elime geçen para ile Dying Light 2'yi ön sipariş verdim aslında bu konuyu açmamın nedeni oyun hakkında ki fikirlerimizi sunmak Cyberpunk 2077'ide ön sipariş vermiştim ama pek beğenmediğim hatta bir çoğumuzun beğenmediği bir oyun olarak çıkmıştı biliyorsunuz Dying Light 1'i severek oynamış ve...
  3. Skynel

The Walking Dead Steam Bütün Bölümleri mi Kapsıyor?

Dostlar selam normalde oyunları crackli indiren biri olarak dert etmem indiririm ama Dualsense aldığım için bu tarz oyunları dualsense ile oynayabilmek için satın almam gerekiyor Maalesef parada kolay bulunan bir şey olmadığı için emin olamadım sormak istedim Burada böyle bir oyun var tamam...
  4. Skynel

Valheim Alınır mı? İyi Bir Oyun mu?

Valheim deneyen arkadaşlar Valheim iyi mi? Tek başına oynanır mı? Arkadaşlarla nasıl? Anlatma şansınız var mı?
  5. Skynel

50TL'ye Kadar Oyun Önerisi

Dostlar hikayeli oyun önerilerinizi açığım Online oyunda olur tabi ki aklımda Valheim var merak ettiğim için ama oyunun mantığını bilmiyorum tek oynanır mı oynanmaz mı emin değilim
  6. Skynel

Resident Evil 7'i En Ucuz Nereden Alabilirim

Dostlar genelde crack kullanan biriyim ama alacak durumum var o yüzden steamdende bir tık uçuk geldi fiyatı daha ucuza alabileceğim bir site var mı yada yakın zamanda bir indirim
  7. Skynel

Valorant Kötü Mağaza

Dostlar selam oyunu belirli bir VP yatırdım ve bıçak bekliyorum aklımda ki bıçak yağmacı ama 3 gündür adam akıllı şeyler atmıyor bunun bir taktiği var mı bilen deneyen biri
  8. Skynel

Valorant E-Pin Alabileceğim En Ucuz Ve Güvenilir Site Hangisi?

Dostlar güvenilir ve ucuz pin satın alabileceğim bir yer önerir misiniz? Edit: Dijipinden aldım güvenilir hemen kodu teslim ediyorlar.
  9. Skynel

Harika Cyberpunk Ve Gelen Güncellemesi

Öncelikle oyunda şuanda yaşadığım kaplama sorunları ve DARBOĞAZ YAŞAMAM R5 5600X VE 3060 İLE!!! Ayarlar En yüksekte DLSS Kalite dengeli modunda ve RTX kapalı ve oyun SSD'de kurulu EDİT: R6S'de de aynı sorun var muhtemelen benle alakalı. Olması gereken bu dur: Ama sürekli olarak bu şekilde...
  10. Skynel

Cyberpunk 2077 Darboğaz Problemi

Dostlar bir kaç gün öncesinde Cyberpunkta darboğaz yaşadığıma dair forumda bir konu açmıştım bugün abdullah abinin attığı videoyu izledim: Şuan oyun ayarlarını Low'a alsam bile herhangi bir darboğaz yok ve 110FPS de oynuyorum eğer darboğaz sıkıntısı yaşayan arkadaşlar varsa tıpkı benim gibi bu...
  11. Skynel

Cyberpunk 2077 Bitti

Evet oyunu bitirdim 45 Saat oynadım ve sonunda bitti ana hikayesi bitti tabi şuan yan görevlere devam edeceğim spoiler olmasın diye tabi ki görsel ya da bir şey söylemyeceğim ama oyunun hikayesi gerçekten hoşuma gitti diyaloglar çeviri gayet güzeldi yan görevlerin detayları ana görev gibi...
  12. Skynel

Cyberpunk 2077 Death Stranding Göndermesi

Dostlar şöyle küçük bir gönderme buldum atmak istedim Death Strandingi oynamış biri olarak görmek çok hoşuma gitti nedense :D
  13. Skynel

Cyberpunkta Yaşadığım Tüm Buglar PC

Yaklaşık 26 saat oynadıktan sonra böyle bir konu açabileceğimi düşündüm uzun bir süre oynadım ve yaşadığım bugları da buraya yazmak istedim büyük küçük farketmezsizin yazıyorum -Karakterlerin konuşması bazen iç içe girebiliyor: Mesela örnek veriyorum biriyle konuşurken telefon çalıyor ve...
  14. Skynel

Cyberpunk İçin Son 3 Dakika

Bir cisim yaklaşıyor hocam
  15. Skynel

Cyberpunk 2077 Klasörü Boş

dostlar niye bu klasör boş bir bilginiz var mı oyunu indirdim oyna tuşu da gözüküyor yükle tuşu falan yok zaten yükledim oyunu dediğim gibi ama klasör boş gözüküyor neden bir bilginiz var mı acaba inmedi mi oyun
  16. Skynel

Cyberpunk 2077 SSD ve HDD Farkı?

Cyberpunk 2077 ön yüklemesini heyecandan diğer oyunlar gibi HDD'ye yüklemeye bıraktım şuan aklıma geldi silip SSD'ye yüklemeye başlattım sizce bir fark olur mu çünkü oyunun sistem gereksinimlerinde bile önerilenlerde SSD gözüküyor
  17. Skynel

Cyberpunk 2077 Ön Yüklemesi Açıldı

Dostlar selam Cyberpunk 2077'i ön sipariş verenler ön yüklemesini başlatabilir
  18. Skynel

Red Dead Online Alınır mı?

Dostlar selam bu sabahtan itibaren şu saate kadar 1 arkadaşımla RDR Online oynuyoruz gerçekten harika bir deneyimdi benim için RDR 2'nin SP'sini oynayıp hoşuma gitmemiş biri olarak Online'i arkadaşımla çok eğlenceli oldu grafikleri manzaraları ateş başında oturup yemek pişirmeleri alabilecek...
  19. Skynel

Cyberpunk 2077 Hakkında Sohbet

Selamlar dostlar az önce Cyberpunk 2077'i aldım ilk defa bir oyuna bu kadar kendim para veriyorum umarım beklentilerimi karşılar bu konuyu da üzerine sohbet edelim diye açtım şöyle merak ettiğim bir durumda var ondan bahsedeyim Cyberpunk 2077'nin sistem gereksinimlerinde 2K için önerilen ekran...
  20. Skynel

Steam Oyun Önerisi 50TL Altı

İyi günler dostlar bir çok online oyunum var ama bir çoğundan sıkıldım arkadaşlarımla beraber oynayabileceğimiz bir oyun arıyoruz aklımda 45TL satisfactory vardı ama arkadaşlarımında içine pek sinmedi önerebileceğimiz oyunlar var mı the forest rainbow six siege counter strike gta 5 PUBG dead by...
Top Bottom