Arama sonuçları: *

1. Ryuga Kishatu

DA-C3 Stok Yenileniyor Mu?

Saniyesinde girmeme rağmen stok yoktu belirli aralıklarla stokları yeniliyorlar diye biliyorum doğru mudur ne aralıklarla denememi tavsiye edersiniz
  2. Ryuga Kishatu

İtopya Omega S Alınır Mı ?

https://www.itopya.com/omega-s_h19894 arkadaş bu sistemi almayı düşünüyor iyi midir bu fiyata
  3. Ryuga Kishatu

Önüne gelen youtube kanalının bilgisayar toplama profesörü olması

youtubede gezerken bu videoya denk geldim ve delirdim adam gtx 1050 ile 1660 arasında çok az fark var diyor ayrıca ryzen 3 1200e 2000 TL fiyat biçiyor yorumlarda hatalı olduğunu söyleyenleride cahillikle suçluyor gerçekten berbat bir durum bilgisayardan anlamayan biri bu videoyu izleyip bu...
  4. Ryuga Kishatu

4000 TL PC Toplama Tavsiyesi

Arkadaşım 4000 TL ye pc alacak tavsiyelerenizi bekliyoruz
  5. Ryuga Kishatu

Bilgisayar Aldıktan Sonra Dolar Düştü :/

Dolar 8.20 lere dayandığında sizinde tavsiyelerinizle 6000 TL'ye modart pc ma1 aldım (3500x işlemci ile) ben aldıktan 1 ay sonra dolar düşmeye başladı modart pc ma1i hâlâ güzel bir fiyata mı aldım yoksa şu an aynı fiyata daha iyisi var mı ?
  6. Ryuga Kishatu

4500 TL sistem toplama

https://www.incehesap.com/eclipse-zero-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46592/?utm_source=mobile_share bir arkadaşım bu sistemi ekran kartını rx 570 4 gb yapıl almayı düşünüyor fakat bence bu alınmaz başka tavsiyeniz var mı ? (Not: Ödemeyi parafla yapacak gaming gen tr de geçmiyodu atıcağınız linkte...
  7. Ryuga Kishatu

ModArt PC-MA 2 Nasıl ?

ModArt Pc yeni sistem çıkardı en çok dikkatimi çekense türkiyeye yeni gelmiş bir markanın kasa ve psu sunu kullandı sizce modart pc nin yeni sistemi alınır mı yeni gelen bu marka hakkında düşünceleriniz neler ?
  8. Ryuga Kishatu

6000 TL PC Toplama Tavsiyesi ?

6000 TL bütçem var modart pc-ma1 alacaktım fakat stokta kalmadı gaming gen tr sitesinede ulaşım sağlayamıyorum başka tavsiyeleriniz var mı ve ya bu ürün stokları yenilenir mi bilginiz var mı ?
  9. Ryuga Kishatu

Elraenn Parva Almalı Mıyım ?

Elraenn Parva yı: Ryzen 5 3500X Adata 8x2 GB 3200 mhz ram Asus Prime B450M-K Asus Gtx 1660 Super Kingston A2000 500 GB 2200-2000 MB SSD Vento Neptune Kasa Fsp 550 w 80+ psu 5760 TL tutuyor almalı mıyım ?
  10. Ryuga Kishatu

Donanım arşivi yeni sistem ne zaman gelir ?

Merhaba elime şu anda 5000 TL gibi bi para geçti yeni sistem almak için akakceden sistem topladım fakat 1650 super bi sistem 5500 TL gibi bir fiyata geldi bende abdullah abiden yeni f/p sistem bekleme kararı aldım sizce aşağı yukarı ne zaman gelir ya da su an bunu bu fiyata alabilirsin dediğini...
Top Bottom