Arama sonuçları: *

1. Ryuga Kishatu

35 k laptop tavsiyesi

Merhabalar 35 k bütçede oyun ve adobe programlari için laptop tavsiyesi verebilir misiniz ?
  2. Ryuga Kishatu

ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN047 vs ASUS TUF Gaming A15 FA507RC-HN058

Kapak tasarımları dışında her şey aynı aralarında bir fark göremedim neden böyle farklı iki model var ve hangisi daha iyi...
  3. Ryuga Kishatu

Adobe programları için tavsiye laptop

Ablam görsel iletişim tasarımı okuyor okulu için laptop lazım tüm Adobe proglarını ileri seviye kullanacak ara sıra Valorant vs. gibi oyunlar oynayacak onun için bu laptopu buldum bu fiyattan yukarı çıkamayız 15 binden çektik bütçeyi güzel mi başka tavsiyeleriniz var mı ?
  4. Ryuga Kishatu

Max 10,000 TL laptop tavsiyesi

Photoshop,Lightroom ve After Effects gibi adobe programlarını sorunsuz şekilde açacak arada bir valorant lol atılacak max 10,000 TL laptop tavsiye edebilir misiniz
  5. Ryuga Kishatu

Adobe Programları İçin Laptop Tavsiyesi

Photoshop,Lightroom ve After Effects gibi adobe programlarını sorunsuz şekilde açacak bir laptop istiyorum belirli bir bütçem yok bu işleri yapabilecek minimum fiyatta bir tavsiye verebilir misiniz ?
  6. Ryuga Kishatu

4500 TL laptop tavsiyesi

Bi arkadaşım okul için laptop alacak oyunla işi yok grafik tasarımla ilgileniyor o yüzden en az 8 gb ram olsun istiyor tavsiyelerinizi bekliyorum
  7. Ryuga Kishatu

6000 TL laptop tavsiyesi

Merhaba 6000 maksimum 6300 TL bandında bi laptop önerirseniz sevinirim oyun için kullanıcağım. Oyun için kullanıcaksan masaüstü al demeyin şu anda ihtiyacım laptop doğrultusunda.
Top Bottom