Arama sonuçları: *

1. W

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege DLC almak

Epic Games Store'dan Year Pass alsam kullanabilir miyim Steam kütüphanemdeki oyunumda. Yani Epic'ten alınan bir DLC Steam'de kullanılabilir mi?
  2. W

Yardım Apex Legend'de drop yaşıyorum

120 FPS görüyorum maksimum. Hem ultra ayarlarda hem de low'da. Oyun kasıyor bildiğimiz. Ama arkadaşımın 2060'ı var ve onda böyle bir sorun yok. Bu sorun warzone ve fortnite'ta da oluyordu. Nedendir bu sorun? Garantiye mi göndereyim ekran kartını? Sistemim; ASUS ROG RTX 2070 8G R5 3600X ASUS TUF...
  3. W

Age of Empires 4 kapalı beta nasıl oynanır?

Insider programında olmak gerekiyormuş. Insider programına katılmıştım önceden. Ne yapmam gerek?
  4. W

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de bu hatayı alıyorum nedendir?

Steam'den aldım oyunu. Dün çok iyiydi ama şimdi açılmıyor. Dosyaların doğruluğunu bütünledim. Ama bir şey olmadı. Neden oluyordur bu?
  5. W

GameRanger PC için zararlı mı?

Birileri yavaşlatıyor demişti ama yine de sormak istedim.Bir sıkıntı çıkarır mı?
  6. W

Drive üzerinde oyun setup'u atılabilir mi?

Oyun setup'ı atılabiliyor mu?Bilginiz var mı?
  7. W

Yardım PUBG'de 2 defa mavi ekran yedim,nedendir?

Öncelikle ilk mavi ekran yediğim zamanı anlatayım.Oyunu arkada açmıştım ve film falan izliyordum.Max. 20 dk sürmüştür.Sonra oyunu ALT+TAB yaptığımda oyunun menüsünde mavi ekran yedim.Sonra PC kendini yeniden başlattı.Oyunu bir daha girdim.Menüye geldiğim grafik kalitesi bulanıktı.Ayarlara gittim...
  8. W

Cyberpunk 2077'nin gereksinimleri Watch Dogs Legion gibi mi olucak?

Benzer sistem gereksinimleri var.Ama Cyberpunk 2077'nin Ray Tracing ayarları açıklanmadı.2070 zar zor 1080P Ultra grafiklerde 60 FPS alıyor Watch Dogs Legion'da.(DLSS'siz ve RTX'siz)Cyberpunk'da mı böyle olucak?Zar zor mu oynayabileceğiz bunda olduğu gibi?
  9. W

AVG FPS'yi nasıl gösterbilirim?

Ne kadar uğraşsam da AVG FPS'yi ve diğer şeyleri göstemiyorum.Nasıl gösterebilirim? Sadece bunlar gözüküyor.Bunları göstermek için yaptığım ayarları diğer istediklerime de yaptım.Ama olmuyor.
  10. W

EPIC GAMES'te ki iade nasıl oluyor steam ile aynı mı?

Crysis Remastered alıcağımda.Eğer oyunu oynıyamıcak gibi olursam iade edebiliyor muyum?Steam gibi mi iade?
  11. W

Phasmophobia cadılar bayramı'nda indirime girer mi?

Genelde korku oyunları indirime giriyor da yinede sormak istedim.Steam'de 20.70 var.Para atmak istemiyorum.Sizce indirime girer mi?
  12. W

Minecraft nasıl multiplayer oynanır?Orjinal oyun

Nasıl oynayabiliriz arkadaşlar?Hamachi internete zarar veriyormuş diye duydum.Nasıl olur bunun dışında?
  13. W

Technic launcher virüssüz orjinal Premium ile girelen yer burası mı?

https://www.technicpack.net/download Bu siteyi gördüm ama orjinal mi tam anlıyamadım.Burası mı?
  14. W

Gamesatış'a para yatırınca netflix gibi önden para çekiyor mu?

10 lira yatıracağım ama çekiyor mu bilmek istiyorum.
  15. W

Minecraft Premium hesap nasıl bir şey?Anlatır mısınız?

Buradan almayı düşünüyorum.Nasıl kullanacağım?Technic Launcher'ı kullanabilicek miyim? https://www.gamesatis.com/minecaft-hesap-satisi/2-adet-minecraft-premium-hediye-532534
  16. W

10 liralık hesap ile minecraft hexxit oynanır mı?

Gamesatış'tan hesap alıcağım.Premium hesap ile hexxit oynayabilir miyim?
  17. W

gta 5 te daha 2 gün önce 120 150 fps alıyodum simdi 60 a düştü nedendir

r5 3600x asus rog strix rtx 2070 asus tuf b450m pro xpg gammix d30 2x8 xpg sx8200peo 1tb sistem
  18. W

rtx minecraft ı ücretsiz nasıl denerim?

rtx 2070 in ozelliğni görmek istiyorumda baska ücertsiz oyunlarda olablir ama rtx özelliği çoğu oyunda yok xd
  19. W

PUBG de çok küçük droplar yiyorum nedendir ?

r5 3600x asus rog strix rtx 2070 tuf b450m pro xpg 2x8 3000 xpg sx8200pro 1tb sistem
  20. W

PUBG 120fps rtx 2070 için iyi mi

Ama hep 120 fps sabit Asus rog strix rtx2070 Aynı Sekilde forzada da 120 fps ama sabit hep bi ayar mı elledim 144 hz monitör bide
Top Bottom