Arama sonuçları: *

1. TahaCel

İlk kez bira içien kişiye ne önerirsiniz ?

içme felan demeyin sadece öneri istiyorum knklar ilk kez biri içicek birine ne önerirsiniz Tuborg gold daha mı az alkol oranı oluyor onda başlangıç için nasıl ?
  2. TahaCel

1 tüp tüy dökücü krem yeter mi

Beyler şimdi bacak kol vucüd kıllarımı alıcam krem ile. Kol kıllarım zaten az makineyle aldığım için göğüs ve vucüd kullarım da az onlarıda makineyle alıyordum genelde çok uzamadı uzasa bile çok uzun değil Bacak kıllarım fazla full vücud alıcam 1 tüp tüy dökücü yeter mi ve nasıl...
  3. TahaCel

Saçlarımın sürekli nemli ıslağa yakın şekilde gözükmesi

Arkadaşlar saçlarım uzun yıkadından sonra ve kuruyana kadar ki hafif nemli hali çok güzel oluyor gün içindede öyle olsun istiyorum ıslak görmesede nemli ve yumuşacık dağıla bilen bir şekilde olsada olur bunun için ne kullana bilirim saç köpüğü br faydası olmadı bu konuda
  4. TahaCel

Saç nemlendiri krem sprey gibi bir şey var mı

Hocam saçımı yıkınca olduğu gibi dağınık nemli sarkık halini gün boyunca olmasını istiyorum onun için sprey köpük tarzı gibi bir şeyler var mı
  5. TahaCel

Bebekte oturulacak güzel mekan?

Beyler bebekte gidilecek bildiğniiz güzel ve çok pahalı olmayan bir cafe öneriniz var mı ? amacımız soğuk bir şeyler içmek en fazla ortaya tatlı felan söylenir vs.
  6. TahaCel

Dior Fahreneit mı Dior Sauvage mi ?

Yaş 18 hangsi daha uygun olur sizce hangisini almalıyım ?
  7. TahaCel

Dior sauvage mi versace eros mu ?

Beyler şuan Armani stonger with you kullanıyorum bir parfüm daha alıcam ama hangisini almalıyım karar vermedim daha deneyimleme fırsatım olmadı ama sizce Eros mu sauvage mi ?
  8. TahaCel

Bu parfümlerin arasındaki var fark ne?

Koku olarak farkları var mı bunların hangisini önerirsiniz hangisini alim
  9. TahaCel

Erkek saç köpüğü önerisi ?

Erkek için saç köpüğü önerebilirmsiinz şekil felan verirken şuan https://www.gratis.com/sivi-sac-kremleri/morfose-milk-therapy-cift-fazli-fon-sutu-220-ml-p-10114971 bundan kullanıyorum memnunum ama saçımın daha dağınık olmasını istiyorum...
  10. TahaCel

1 kadeh viski sarhoş eder mi?

Ciddi şekilde cevaplayınız şu şekilde servis edilen bardaklar 1 bardak içsem sarhoş etmez heralde diye düşünüyorum bilgili olan varsa. Ekstra olarak daha rahat olarak koktrylerden ne önerirsiniz
  11. TahaCel

İlk kez vodka içicem öneri?

Arkadaşlarla vodka içicez ben ilk kez içicem 35 lik alcaz. İşte meyve suyuyla felan karıştırcaz Sarhoş da olmak istemiyorum 1 bardak içicem deneme amaçlı. 2.bardağı içsem sarhoş olur muyum geneşde yazanlar 3 ve sonrasında sarhoş etti diyolar ama sizce ?
  12. TahaCel

Böyle bir mesaj geldir nedir?

Beyler herhangi alışveriş felan yapmadım bu nedir 1703362826 Linke tıklamadım ne olur olmaz diye
  13. TahaCel

18 yaş altı KKTC ye gidip tatil yapabilir mi?

18 yaş altı olup kıbrısa gidip tatil yapabilirmiyiz?
  14. TahaCel

DolmaBahçe sarayına girmek ücretlimi?

Öğrenciyiz Lise 4 girmek ücretlimi ücretsiz mi ?
  15. TahaCel

İş akış diyagramı için yardım

Halletim
  16. TahaCel

İnsanlığa bir özellik verecek olsaydınız ne verirdiniz ?

İnsanlar da olmayan herhangi bir özelliği ,insanlara vericek olsaydınız ne tür bir özellik verirdiniz ? Ben insanlara suyun altında belirli bir derinliğe kadar nefes alabilme özelliğinin olmasını isterdim
  17. TahaCel

Fenerbahçe kombine alıcam ama taraftar kart istiyor?

taraftar kart zorunlu diyor taraftar kartta alık 110 TL ben kombine alıcağım ay çıkarsam sonra iptal etsem kombineme bir şey felan olmaz heralde
  18. TahaCel

Belge alıyormusunuz ? Yıl sonu ortalamalarınız kaç ?

Ortalamalarınız kaç beyler geçiyormusunuz kalıyormusunuz
  19. TahaCel

Erkek saç köpüğü önerisi ?

Erkek için saç köpüğü önerir misiniz?? Şekil vermek için Jole ,sprey ve jole gibi olan waxlardan önermeyin o tarz şeylerden kullandım hoşuma gitmiyorum krem olanlardan veya köpük şeklinde olanlardan istiyorum sizin kullandığınız şeyler varsada yazabilirsiniz. Saç bakım kremide önerir misiniz?...
  20. TahaCel

Cumartesi yoklama alınacakmış doğru mu ?

29 ekim kutlaması var okulda saat 9 da yoklama alıncakmış gelmeyenler yok yazılcakmış işlencekmiş doğru mu yoksa bize kolpa mı yapıyorlar ona göre gideceğim de ? 1666885287 cumartesiye denk geliyor normalde hafta sonu resmi tatil ya
Top Bottom