Arama sonuçları: *

1. TahaCel

Klavye mouse önerisi ?

Knklar beyaz olması öncelikli . Mouse kablosuz olursa çok iyi olur bu fiyata olur mu bilmiyorum ama Bütçem 2500 TL toplam olucak şekilde
  2. TahaCel

350-450 TL klavye önerisi ?

Şuan ki klavyem gamepower saber W-A-S-d-e ve space tuşunda sorunlar var bunu yazarken bile zor yazıyorum bir kaç defa tıklamam gerekiyor işlemesi için. 350-450 TL bütçem var bu fiyata iyi klavye kalmadı ama şuan ki klavyeden iş görür diye düşünüyorum mekanik olup olmaması sıkıntı değil...
  3. TahaCel

400 TL klavye önerisi

400 TL klavye önerisi
  4. TahaCel

300-350Tl klavye önerisi :(

w tuşum basmıyor arada tutukluk yapıyor gamepower saber param şuan yok okulda biriktirip alcam her gün ayrı bir masraf çıkıyor 300-350 bütçe 1631039447 mekanik önerirseniz red swtich olsun
  5. TahaCel

W Tuşu Bazen Çalışıyor Bazen Çalışmıyor

w tuşu arada basıyor arada basmıyor napıcam ya klavye alcak paramda yok şuan klavyuem gamepower saber
  6. TahaCel

350 TL klavye önerisi ??

bütçem 350TL red switch olsun ama küçük olsun şuan gamepower saber rgb var çok büyük küçük olsun
  7. TahaCel

klavye nasıl temizlenir ????

aranızda temizleyen var mı nasıl temizlenir klavye youtubeda videolarında tuşları söküp yıkıyorlar bende yapmalı mıyım öyle siz yaptıysanız nasıl yaptınız ?
  8. TahaCel

bu klavyenin fiyatı düşer mi ??

bu klavyenin fiyatı hiç düşer mi sizce 450 400 TL ye felan almak istiyorum ama çok pahalı abdullah abinin inceledği klavye...
  9. TahaCel

BU klavye alınır mı ?

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-rampage-kb-r210-favory-mekanik-kablolu-oyuncu-si-fiyati,977872353.html
  10. TahaCel

400TL klavye önerisi ?_

red switch olursa iyi olur bide olabiliyorsa bilek desteği olursa iyi olur max 400 TL @DA-MD2 @keremcnsz24 @Furkan Aslan
  11. TahaCel

Klavye önerisi???? 300-400

300-400 arası klavye önerisi lazım?
  12. TahaCel

A101 e gelen klavye alinir mi

Bu klavye alinir mi uzaktan kullanim icin felan a101 den 3.5 ay önce kulaklik almistim oyuncu kulakliğı kulakici harici takip cikarta bileceğım.bir mikrofonu var pc için dönüştürüçü kablosuda vardi hala kullaniyorum bozulmadi belki buda böyledir alinir mi alan varmı hıç
Top Bottom