Arama sonuçları: *

1. R

Logitech G733 Wireless vs Logitech G PRO X kablolu vs Cloud 2 Wireless

Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar 3 kulaklık arasında kaldım. Oyun için kulaklık alacağım ( CS, Valorant tarzı oyunlar ağırlıklı) bu 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz? Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazsın ve başka kulaklık önermeyin. 1)Logitech G733 Wireless. 2)Logitech G PRO X kablolu...
  2. R

1500 TL civarı kulaklık

Arkadaşlar 1500tl bütçem var duruma göre 3-5 bir şeyler arttırabilirim. 1500 TL civarı kulaklık önerir misiniz.
  3. R

Logitech g pro x mi cloud 2 wiereless mi

Başlıkta belirttiğim gibi 2 kulaklık arasında kaldım. Arkadaşlar ilk önceliğim oyun (CS, Valorant tarzı FPS oyunları), ikinci önecliğim konfor. Lütfen bilgisi olan kullanıcılar yazsın. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  4. R

Logitech g pro x destekler mi ?

Arkadaşlar ASUS Prime H410M-K model anakartım var. Logitech G PRO X kulaklık almaya karar verdim. Anakartım bu kulaklığın ses seviyesi vs özelliklerini destekleyip desteklememe gibi bir durumu var mı? Yani kulaklığı tam verimde kullanabilir miyim?
  5. R

Anakart kulaklığı destekler mi ?

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Belki çok kolay bir soru fakat cevabını maalesef bilmiyorum. Logitech G PRO X kablolu veya HyperX Cloud 2 wierless kulaklık alacağım. Anakartım ASUS Prime H410M-K modeli. Anakartımın bu kulaklıkları desteklememe veya bu kulaklıklardan tam verim alamama...
  6. R

Logitech g pro x vs cloud 2 wireless

Herkese iyi forumlar. Galiba forumu ikiye böleceğim :). Kulaklık alıcam. İlk önceliğim ses kalitesi ve oyunlarda ses kasma. Başlıkta belirtiğim gibi sizce hangisi daha mantıklı ? Hangisi daha iyi ses kasmama yardımcı olur ? Logitech g pro x mi yoksa cloud 2 wireless mi ?
  7. R

g pro x vs cloud 2 vs alpha s

Arkadaşlar yeni kulaklık alacağım fakat 3 kulaklık arasında kaldım. başlıktada belirttiğim gibi Logitech g pro x , hyperx cloud 2 ve hyperx alpha s arasında kaldım. Bilgisi olan var mı ? Hangisi daha sağlam ses kasmamı sağlar , hangisi daha iyi ses verir ?
  8. R

Logitech g pro x alınır mı

Herkese iyi forumlar. Logitech G PRO X modelini almak istiyorum, bulabildiğim en düşük fiyat şu anda 1400 TL. Sizce bu fiyata değer bir kulaklık mıdır kullanan var mı? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka kulaklık var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.
  9. R

Logitech g pro x vs başka kulaklıklar

Herkese iyi forumlar Logitech g pro x modelini almak istiyorum , bulabildiğim en düşük fiyat şu anda 1400 TL. Sizce bu fiyata değer bir kulaklık mıdır kullanan var mı ? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka kulaklık var mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim...
  10. R

Kulaklık önerisi ve logitech g pro x

Herkese iyi forumlar Logitech g pro x modelini almak istiyorum , bulabildiğim en düşük fiyat şu anda 1400 TL. Sizce bu fiyata değer bir kulaklık mıdır kullanan var mı ? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka kulaklık var mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim...
  11. R

Logitech g pro alınır mı

arkadaşlar logitech g pro kulaklığı kullanan var mıdır ? Önerir misiniz. Şu anda en ucuz bu sitede buldum https://www.bossbilisim.com/logitech-g-pro-gaming-kulaklik-headset-siyah?ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma site güvenilir midir bilen var...
  12. R

1000 TL Kulaklık önerisi

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi maksimum 1000 TL civarı kulaklık önerir misiniz?
Top Bottom