Arama sonuçları: *

1. B

Altın Fiyatları ve laptop önerisi

altın fiyatlarının artmasını bekliyorum laptop almak için şuanda 13 çeyrek altınım var sizce altın artarmı ve ne alayım arttığında-artmadığında
  2. B

BİLGİSAYARIMI NEREYE SATABİLİRİM?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/laptopumu-kaca-satabililirim.407214/#post-4080412 İlanda belirttiğim bilgisayarımı nereye satabilirim?
  3. B

Laptopumu kaça satabililirim

Eski bir bilgisayarım var kaça satabilirim bunu?
  4. B

Bilgisayarımı nekadara satabilirim

Artık benim için çok yetersiz kalan bir Acer E1-570G Laptopum var İ3-3217U işlemcisi , Geforce 720m dahili ekran kartı , 4+4 Dual channel ram'i ,512 Gb hdd hafızası var CS:GO , Valorant da lowest 40-60 fps arası alıyor 7500 ₺ fiyatında Altın var elimde . Sizce satıp gelen fiyatla direk almalımı...
  5. B

9-10k Laptop Önerisi PC ciler karışmasın

Bkın üniversite dolayısıyla sürekli seyahat ediyorum anlıyacağınız pc almam ve kullanmam imkansız belirttiğim gibi 9-10 k arasında gaming laptop önerilerinizi alabilirim ekran kartı varsa rtx olması tercihimdir teşekkürler.
  6. B

15000 TL Laptop + Rtx 3060 hakkında soru

13000 - 15000 ₺ arası laptop alıcam sizce rrx 3060 ı fln beklemelimiyim laptoplara gelmesini ? Bide şuanda bu bütçeyle alabileceğim en iyi oyun bilgisayarı nedir ekipman v.s. önermeyin ekipmanım var
  7. B

LAPTOP ÖNERİSİ VERİRMİSİNİZ

8000-8500 arası gaming laptop arıyorum daha üstü olucaksa birkaç ay beklemem gerek neyse önerilerinizi bekliorm
Top Bottom