Arama sonuçları: *

1. Eviles61

Yardım Oyundayken pc kendine reset atıyor

Arkadaşlar işlemcime oc yaptım sonrasında olanlar oldu prime 95 gibi gibi testlerden sorunsuz geçiyor ama oyunda pc kendine reset atıyor sorun nedir?
  2. Eviles61

Yardım Oyundayken pc kendine reset atıyor

Arkadaşlar işlemcime uv yapmıştım 1.25 volta 4.1 hızda ama bu sorun tekrarlamaya basladı voltajı az daha artırmalımıyım?
  3. Eviles61

Alacağım bu fanın ışıklandırmasını nasıl yaparım?

https://www.hepsiburada.com/dark-12cm-addressable-rgb-tornado-fan-3pin3pindkcf127argb-p-HBV00000VCNBS?magaza=Hepsiburada Gigabyte b450 s2h kartında da 4 girişli yer var. Ben bu fanı alsam psu da bağlantılarını yapsam yine ışığı yanar mı?
  4. Eviles61

Gigabyte b450 s2h anakarta 3 pinli fan giriş takabilir miyim?

Arkadaşlar selam kasam gördüğünüz üzere şu şekildir. Önünde 3 tane fan var arkada 1 ve üste ilave ek olarak 2 fan atmıştım fakat onları psu'ya bağladım Yeni aldığım bu fanın ana kartta 3 pinli girişi var mıdır? Bu fanlar RGB kasanın önündekiler ise Düz renk...
  5. Eviles61

Kasamın üstünde ki 2 tane fan için

Arkadaşlar sorum çok basit. Kasamın önünde 3 fan arkada 1 egzoz fan ve üstünde 2 tane egzoz fan var. Ben üstünde ki toz filtresini tekrar oraya taksam sıcaklık değerlerim yükselir mi?
  6. Eviles61

Bu bir teşekkür mesajıdır...

Fanı yanlış takmıştım ve hiç soğutmuyordu. Defalarca yanlış yönlendiren akrabam yüzünden. Fakat burda ki dostlarım bana doğrusunu gösterdi ve sistemim ancak soğumaya başladı. Yardımlarınıza minnettarım. Siz var oldukça sorunlarımızı çözmeye devam edeceğiz... - Sağolun var olun :)
  7. Eviles61

Bu fanları nereye nasıl takmalıym!!!

2 tane egzoz fan taktım üste ama soğutmaya etkisi olmadı. Önde ki 3 fan üflüyor soğuk bunlar da çekiyor yukarı? Ekran kartımı hiç sıcaklık olarak etkilemedi. - EKRAN KARTININ ALTINDAKİ MEŞ YERE TAKSAM OLUR MU?
  8. Eviles61

Bu 2 fanı nasıl taksam daha iyi olur

Bu 2 fanı aldım kasam da bu. Üst tarafa takacam ama egzoz mu? Yoksa içeri mi üflesin? Arkada zaten 1 tane egoz fan var. Nasıl daha iyi soğutma yaparım?
  9. Eviles61

Kasam için 2 tane soğutucu fan

Arkadaşlar 2 tane sipariş verdim bundan kasamın üstüne takacağım nasıl? Kaç derece işlemciye ve ekran kartına etki eder? Sistem için iyi midir?
  10. Eviles61

12 cm kasanın üstüne 2 fan

2 fan koysam üst tarafa soğutmaya etki eder mi? Ekran kartımı kaç derece etkiler? - Kasam Dark diamond pro mesh
  11. Eviles61

Bu Psu bu kasaya yeterli olur mu?

https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/teknobiyotik-p2-amd-ryzen-5-3500x-3-6ghz-rtx2060-6gb-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html - Anakartımı Gigabyte ile değişerek sipariş verdim bu psu kasama yeterli olur mu?
  12. Eviles61

Rtx 2060 ve ryzen 5 3500x sisteme

500 w olarak kasa aldım. Yeterli mi? Bütçem o kadar yetti
  13. Eviles61

Aerocool psu güç konusunda soru

Merhabalar. Game power alacağıma bunu tercih edeyim dedim 600w 80+ alacağım rx5600xt kullanacağım yeterli mi?
  14. Eviles61

Power Boost X-58 Kasaya TUF Kart Sığar Mı?

Arkadaşlar merhaba. Sistem topluyorum itopyadan ve hazır sistemde bir kaç kasa özelleştirmesi geldi bana. POWER BOOST X-58 RGB 650W 80+ TG Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa - SORUM ŞU: Bu kasaya Asus tuf 3 rx5600xt 3 fanlı ekran kartı sığar mı? Bu tip ekran kartları mid yazan kasalara sığar mı?
Top Bottom