Arama sonuçları: *

1. mutlu pide

XPG Gamer Sakız!‎‎‎‎

XPG'nin yeni sakızıyla aynı anda sakız çiğnerken aynı anda onetaplerinizle ortamı coşturabilirsiniz! https://www.donanimhaber.com/xpg-den-oyuncu-sakizi-geliyor-xpg-gaming-gum--128652?147346812
  2. mutlu pide

EBA CANAVARI PCLER GERİ DÖNDÜ!

Arkadaşlar saldırıyorlar gaçıınnn!!!!!!!!!!!!! PC-OEM / EBA CANAVARI at sahibinden.com - 879717374 (boş konu demeyin lütfen zaten eğlence kısmına açtım)
  3. mutlu pide

Çevremdekilerin marka önyargısı

(Bu konuyu görseler ne olur acaba :d) Kulaklık alacaktım gördüğüm herkes Trust GXT 450 Blizz veya Tronsmart Sono öneriyor. Bende Trust olanı seçtim. Çevremdekilere söyledim sonuç: 1. 3 güne bozulur Trust ne? 2. B*k gibi. 3. Alma 4. Güzel değil Eminim sadece markaya bakıp kötü demişlerdir...
  4. mutlu pide

Bilgisayar ile alakalı ilginç anılarınızı anlatın

Ben başlıyorum: Laptopu heralde düşüre düşüre sol üst köşeyi baya açılmıştı içine bakıyodum ne var niye. Ne kadar geçti bilmiyorum ondan sonra o kırık yerden bi parça çıktı. Bende onu tekrar içine soktum öyle çalıştırdım. Sonra ne kadar geçti yine bilmiyorum açma yuşu gg olmuştu. Bende o kırık...
  5. mutlu pide

Dinlediğiniz en psikoloji bozan şarkıyı atın

Başlıyorum:
  6. mutlu pide

Saçma, garip ama eğlenceli ve en az 2 kere izlediğimiz videolar

Böyle videolar en fazla 2 dakikadır ve çok izlenirler. Ama paylaşanın abonesi genelde düşüktür. Neyse sıkıcı bilgileri boşverelim böyle videolar atsın herkesm ve hayatımızdan birkaç saniye çalsın :D İlk ben başlıyorum:
  7. mutlu pide

Bruh moment öyle bir andır ki...

nokta nokta.... burdurland'de yayılmış biz de burda yayalım :D Cevap gelmez kesin çünkü saat 3 neyse yarın yükseltirim.
  8. mutlu pide

Bu nasıl mümkün olabilir?

Ben inanmak istemiyorum ama adamın autoclick kullanmadığına dair kanıtlar da var :d
  9. mutlu pide

Nvidia Bread vs RTX 2080 Ti

Başlıkta yazıyor gençler sizce kim alır :D
Top Bottom