Arama sonuçları: *

1. mutlu pide

Mavi Ekran Oyun oynarken yine aniden mavi ekran

Neyden olmuş olabilir? https://filen.io/d/9cac57f2-2740-4294-8ac9-e056fd9ab5e2#!rmwMbUjy9qjunp0acnHV3TyfwdqEclHM
  2. mutlu pide

Mavi Ekran Oyun oynarken aniden mavi ekran

Untitled Goose Game oynarken birden mavi ekran verdi. Undervoltdan olabileceğini düşünüyorum. Neyden olmuş olabilir? https://filen.io/d/dfcc0f53-3433-4dc3-8a31-53209bbd272f#!ymfNn8Jh4vbxzawUdgqdXq15jrX6HCGZ
  3. mutlu pide

HP laptop secure boot açılmıyor

(Asıl sorun secure boot açamamam değil, secure boot kapalı iken Windows 11 yükleyebilmem ama.) Valorant TPM ve secure boot hatası veriyor. Ve TPM açık olduğundan geriye secure boot ayarı kaldı ama secure boot ayarları gri renkte ve değiştirilemiyor. BIOS'daki passwordları falan yaptım yine gri...
  4. mutlu pide

Security boot açılmıyor

Açma yarı gri renkte ve değiştirilemiyor. Windows 11 için onu açıp garantiye almayı planlıyorum. Ama secure boot kapalıyken de Windows 11 çalışıyor. Açmam daha mı iyi olur? Daha iyi olursa nasıl açabilirim? Laptop HP 14-CF2001NT.
  5. mutlu pide

SSD'nin hızları normal mİ?

SSD'm bu: https://www.teknobiyotik.com/hynix-256gb-1600-780mb-s-pcie-nvme-m-2-ssd-hfm256gdjtng-8310a.html Dosya kopyalama işlemlerinde hız 400 MB'ı geçmiyor. CrystalDiskMark testler sorunsuz. Normal mi?
  6. mutlu pide

Laptopun USB girişi mi bozuk yoksa mouseun USB'si mi bozuk?

Dün mouseu mutfaktaki televizyona bağladıktan sonra laptopda temassızlık sorunları başlamaya başladı. Ama USB'ye dokunmadığımdan çok da temassızlık olmuyor. Ama mouseu oturma odasındaki televizyona takında temassızlık olmuyor. Ben de laptopun USB girişi bozuk mu diyecektim ama kulaklığın USB'si...
  7. mutlu pide

Malzeme yapısı nasıl tespit edilir?

İncelemelerde çok görüyorum videoyu çeken kişi tak tak vuruyor cihaza, sonra "Kaliteli ABS plastik, alüminyum..." falan diyorlar da nasıl bunu diyorlar* Yani nasıl malzeme yapısını anlayabiliyorlar? Özellikle kaliteli ve kalitesiz ABS plastiği nasıl ayırt ediyorlar?
  8. mutlu pide

Kasadaki girişlerle anakartdaki girişlerin ne farkı var?

Sorum başlıkta. Yine meraktan soruyorum.
  9. mutlu pide

Televizyona sinyal gelmiyor (Kanallar değil bilgisayarı bağladıktan sonra)

HDMI kablosunu takabildim ama sinyal yok ne kadar güzel. İşlemcinin fanı PSU'nun fanı dönüyor. Neden sinyal yok?
  10. mutlu pide

HDMİ kablosu ekran kartına girmiyor

Şaka gibi bir durum resmen. Girişlerin olduğu yerin yanında süs müdür çıkıntı mıdır öyle bir şey var o şey kablonun plastiğine çarptığından tam girmiyor. Ne yapabilirim?
  11. mutlu pide

Çözüldü✓ Anakart vidası çıkmıyor

Pislik götüren 7 yıllık kasanın anakartını çıkartmaya çalışıyorum döndürüyorum döndürüyorum çıkmıyor. Sonsuza dönüyor hiç kıpırdamıyor nerde hata yapıyorum?
  12. mutlu pide

Çözüldü✓ MSI MAG, MEG ve MPG farkları nedir?

Sorum başlıkta.
  13. mutlu pide

7 yıllık sisteme hangi Windows işletim sistemi kurulmalı?

Kuzenimin 7 yıllık kasası artık kuzenim kullanmıyor abisi ona başka laptop verdi kasayı bana verecekmiş. Sistem özelliklerini bildiğim kadarıyla yazdım hangi Windows işletim sistemi kurulmalı ? i3 2. nesil işlemci Hi-Level 4 GB 1333 MHz RAM GT 430 WD Black 500 GB HDD (3-4 veya 4-5 yıllık)...
  14. mutlu pide

Şarj kablosunun ucu yamuldu

Normalde yuvarlaktı anlamını bilmediğim bir nedenden oval olmuş nasıl tekrar yuvarlak yapabilirim?
  15. mutlu pide

Discord karşı tarafın bilgisayarının sesleri bana geliyor

Karşı tarafın izlediği videonun sesi bana da geliyor. Ona sordum benim izlediğim videoların sesi ona gitmiyormuş. Nasıl çözebilirim?
  16. mutlu pide

Windows 10 driverları Windows 7'ye kurulur mu?

SSD'de boş yer var oraya kurup biraz güzelliğe bakmak isterim. Soru başlıkta.
  17. mutlu pide

Intel UHD Graphics düşük kullanım

Başlıkta da gördüğünüz gibi entegre Intel UHD Graphics kullanıyorum. Zula'da FPS 40-60 olmasına rağmen GPU kullanımı %60'ı geçmiyor. Nasıl düzeltebilirim?
Top Bottom