Arama sonuçları: *

1. Cevdet Sunay

An İtibarıyla Patriot Burst Devrinin Sonu

An itibarı ile Patirot Burst 240GB ve Patirot Burst 480GB'ın sonu, neden mi? Patriot Burst 240GB Fiyatlandırma ; Patriot Burst 480GB Fiyatlandırma ; Bu fiyatlara alınmamalı, 377TL ne? 260TL olan SSD'yi bu zamanında, 330TL olmuştu bir ara o zaman belliydi bir dönemin kapanacağı. Patriot...
  2. Cevdet Sunay

XPG'den Unutulan SSD Modeli: SX950U

XPG markasının SATA SSD'si olduğunu biliyor muydunuz? Hayatın tozlu sayfalarına karışmış, unutulmuş bir model. Peki iyi midir? Ürün Hakkında Temel Bilgiler : SATA III arabirimini kullanmakta, DRAM önbelleği bulunuyor ve 3D TLC belleklere ev sahipliği yapıyor. PCB ; KONTROLCÜ ; BELLEKLER ...
  3. Cevdet Sunay

MLD M100 Kullanan var mı?

Bir şey için lazım forumda MLD M100 Kullanan var mı?
  4. Cevdet Sunay

Birbirine benzeyen 2 SSD modeli : Samsung 980 PRO ve Samsung 980

Ülkemizde tekrar birbirne karıştırılan 2 SSD modeli bulunmakta, 980 ve 980 PRO. Peki farklaır nedir? 980 PRO PCI-E 4 arabirimini kullanırken en üst SSD segmentine yer almaktadır, 980 ise orta segment veya biraz altında onumlandırılmış PCI-E 3 arabirimine sahip SSD'dir. Samsung 980 PRO : 980...
  5. Cevdet Sunay

Dev NAND Firmalarından Yeni NAND Teknolojisi : PLC

Western Digital , İntel ve Toshiba , yeni bir NAND geliştirmekte peki bu nedir? PLC. Penta Level Cell, bir hücrede 5 bit veri saklar, QLC belleklerin daha gelişmişi olması bekleniyor. Fakat 32 farklı voltaj gereksini ile gelecek ki bu verilerin okunup yazılmasında kontrolcüyü daha fazla...
  6. Cevdet Sunay

Birbirine benzeyen 2 SSD modeli : Patriot Burst ve Patriot P210

Ülkemizde biribirine karıştırılan 2 SSD modeli var, 1.'si milli SSD'miz diyebileceğimiz Patriot Burst diğeri de onun kardeşi Patriot P210, peki ne farkları var nasıl ayırt edeceğiz. Patriot Burst 240GB : Phison S11 kontrolcü ve Toshiba 64L/Hynix 72L NAND ile geliyor Burst modeli, 555/500MB...
  7. Cevdet Sunay

Kingston NV1'in Saçma Fiyatı

Biliyorsunuz ki Kingston NV1 adlı bir SSD piyasa bulunuyor, kendisi giriş seviye DRAM'sız bir model fakat fiyatı ile dikkatimi çekmiş durumda. Özelliklere özet geçecek olursak ; 3D QLC NAND, katman belirtilmemiş, Phison E13T kontrolcü 1 çekirdek ve 4 kanal. 2100MB/1700MB hızlarını sunarken...
  8. Cevdet Sunay

Sandisk Ultra 3D'ye Sorunlu diyenler topluluğu.

Biliyorsunuz ki SSD PLUS serisi sorunlu, fakat az önce bir toplulukla karşılaştım ULTRA 3D modeline de sorunlu diyorlar. İsimleri açılamıyorum ama bu model sorunsuz sadece bunu bilin istedim.
  9. Cevdet Sunay

Günümüz oyunları içi 1tb hdd ve 500gb nvme yeter mi ?

Evet arkadaşlar 1tb hdd wd blue 7200rpm Samsung 970 evo 500gb nvme m2 2280 ssd Oyniyacağım oyunlara yeter mi (Bu arada ssd sağlığı az ve nedensiz yere sadece 250gb boş ve hdd de sağdece 320gb aktif ve sağlığı düşük o yüzden cs 16 hariç oyun oynamıyorum) Csgo Gta 5 Roblox PUBG PUBG mobile...
  10. Cevdet Sunay

Ssd ve hardisk önerisi

Arkadaşlar oyun amaçlı sistem toplicam Ve 1tb hdd ve 120 gb ssd almayı düşünüyorum Gta 5 Csgo PUBG Fortnite Minecraft Scp Fnaf Roblox PUBG mobile Gibi oyunları oynamayı düşünüyorum 120gb ssd ve 1tb hdd yeter mi ? Yoksa 240gb ssd ve 1tb hdd mi alıyım ?
Top Bottom